Svítící dětské puzzle se Sluneční soustavou pro malé badatele. Zaujme kvalitním provedením a výraznými barvami. Puzzle je osvědčenou zábavou nejen pro dlouhé zimní večery. Procvičte si jemnou motoriku, koncentraci a představivost. Nechte se přenést do vesmíru! Součástí balení je svítící model Slunce, planety sluneční soustavy a oboustranný plakát (popisky na plakátě jsou v cizích jazycích). Rozměr: 57,5 x 57,5 cm.  Hračka se skládá ze 102 dílků. Provoz Slunce na baterie CR 20253V (nejsou součástí... Celý popis

Koupit za 583 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Svítící dětské puzzle se Sluneční soustavou pro malé badatele. Zaujme kvalitním provedením a výraznými barvami. Puzzle je osvědčenou zábavou nejen pro dlouhé zimní večery. Procvičte si jemnou motoriku, koncentraci a představivost. Nechte se přenést do vesmíru!
Součástí balení je svítící model Slunce, planety sluneční soustavy a oboustranný plakát (popisky na plakátě jsou v cizích jazycích). Rozměr: 57,5 x 57,5 cm.  Hračka se skládá ze 102 dílků. Provoz Slunce na baterie CR 20253V (nejsou součástí balení). Vhodné pro děti od 5 let.
Rozměr složeného puzzle cca 57,5 x 57,5 cm
Zobrazit více

Bazarové nabídky