Dopřejte v zimě opeřeným návštěvníkům bohatou hostinu s praktickým závěsným krmítkem se zásobníkem. Naplňte jej dobrotami, pověste na strom a ptáci se jen pohrnou. Se dvěma bidélky, jedním dole a druhým uprostřed, poskytuje krmítko opeřeným hladovcům dokonalé pohodlí. Díky drátěnému pletivu se na krmítko mohou i zavěsit, takže mají k potravě přístup ze všech stran. Krmítko má perforovanou základnu, což zabraňuje zamokření krmiva a udržuje dobroty v suchu. Plnění krmiva je jednoduché díky odnímatelnému... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dopřejte v zimě opeřeným návštěvníkům bohatou hostinu s praktickým závěsným krmítkem se zásobníkem.

Naplňte jej dobrotami, pověste na strom a ptáci se jen pohrnou. Se dvěma bidélky, jedním dole a druhým uprostřed, poskytuje krmítko opeřeným hladovcům dokonalé pohodlí. Díky drátěnému pletivu se na krmítko mohou i zavěsit, takže mají k potravě přístup ze všech stran.

Krmítko má perforovanou základnu, což zabraňuje zamokření krmiva a udržuje dobroty v suchu. Plnění krmiva je jednoduché díky odnímatelnému víku.

Krmítko je vyrobeno z odolného plastu a tenkého drátku, což z něj činí dlouhodobě spolehlivý a praktický doplněk pro každou zahradu či terasu.
Haushalt international Drátěné krmítko pro ptáky za skvělou cenu.
Zobrazit více