Závodní lyže pro lyžaře, kteří se ve slalomu a obřím slalomu cítí jako doma Model lyží Head World Cup Rebels e-Race je perfektním partnerem pro zkušené lyžaře, kteří chtějí závodně orientovanou lyži pro každodenní lyžování. O něco méně náročná než model Head World Cup Rebels e-Race Pro. Silová lyže orientovaná na krátké zatáčení. I tento model nabízí stejné technologie a má top charakteristiky jako ostatní modely řady World Cup Rebels, čímž rozhodně patří k dokonalým závodním lyžím. Díky technologii... Celý popis

Koupit za 13 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Závodní lyže pro lyžaře, kteří se ve slalomu a obřím slalomu cítí jako doma

Model lyží Head World Cup Rebels e-Race je perfektním partnerem pro zkušené lyžaře, kteří chtějí závodně orientovanou lyži pro každodenní lyžování. O něco méně náročná než model Head World Cup Rebels e-Race Pro. Silová lyže orientovaná na krátké zatáčení. I tento model nabízí stejné technologie a má top charakteristiky jako ostatní modely řady World Cup Rebels, čímž rozhodně patří k dokonalým závodním lyžím. Díky technologii EMC, což je jediný elektronický tlumicí systém na trhu, model Head World Cup Rebels e-Race nabízí snížené vibrace a zvýšenou stabilitu pro ještě hladší jízdu. Má nádherný, nový a minimalistický design, a stane se tím nejlepším partnerem pro celodenní jízdu.

Lyže jsou dodávány s vázáním FREEFLEX 11.

Lyžařské vázání Freeflex 11 GW je vybaveno upravenou platformou špičky a je nyní kompatibilní s technologií GripWalk. Vázání, které podpoří vaše závodní ambice, vás ochrání díky špičce RX se systémem TRP a funkcí Full Diagonal Release. Pokud spadnete, vázání se inteligentně uvolní o 180 stupňů horizontálně i vertikálně.

Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Head
Určení unisex
Schopnosti lyžaře pokročilý
Typ carvingové
Sezona 22/23
Délka oblouku střední
Technologie EMC, Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction, RD Race Structured U
Materiál jádra dřevěné
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty