Naslouchátko HearKing G17 vám zprostředkuje kvalitní digitální zvuk, takže znovu uslyšíte členy rodiny i pořady v televizi. Můžete ho nosit v pravém i levém uchu. Baterky do něj dokupovat nemusíte, je nabíjecí. Nabíječku i ostatní vybavení dostanete spolu s naslouchátkem, takže ho můžete začít používat hned, jak vám přijde domů. Dobijete a slyšíte jako dřív V balení najdete tři velikosti silikonových špuntů do ucha, aby vám naslouchátko dobře sedlo a nepískalo. Na jedno nabití vám bude sloužit... Celý popis

Koupit za 1 890 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Naslouchátko HearKing G17 vám zprostředkuje kvalitní digitální zvuk, takže znovu uslyšíte členy rodiny i pořady v televizi. Můžete ho nosit v pravém i levém uchu. Baterky do něj dokupovat nemusíte, je nabíjecí. Nabíječku i ostatní vybavení dostanete spolu s naslouchátkem, takže ho můžete začít používat hned, jak vám přijde domů.

Dobijete a slyšíte jako dřív

V balení najdete tři velikosti silikonových špuntů do ucha, aby vám naslouchátko dobře sedlo a nepískalo. Na jedno nabití vám bude sloužit 20 hodin, pak začne zvuk slábnout. Stačí ho připojit k nabíječce, tu zapojit do zásuvky a naslouchátko se vám během 4–6 hodin dobije.

Rozbalíte a hned používáte

Naslouchátko zprovozníte sami a rychle. Vyberete a nasadíte správný silikonový špunt, naslouchátko zapnete a pevně usadíte do ucha. Pak postupně vyladíte hlasitost tak, aby byl zvuk zřetelný a čistý, a můžete ho začít nosit pravidelně.

Snadné a přehledné ovládání

K ovládání naslouchátka slouží pouhé dva knoflíky: posuvným knoflíkem ho můžete vypnout a zapnout, kolečkem točíte buď doprava nebo doleva podle toho, zda chcete zvuk zeslabit nebo zesílit. Žádná tlačítka navíc vás nepřekvapí.

V balení najdete

Naslouchátko,

tři velikosti silikonových špuntů,

nabíječku s adaptérem do zásuvky,

štěteček pro snadné čištění,

český návod k použití. 

Co dokáže? 

Sluchátko nastavíte až na hlasitost 118 ± 4 dB,

okolní zvuky zesílíte až o 32 ± 5 dB,

frekvenční rozsah je 300–3800 Hz,

nabíjí se 4–6 hodin,

vydrží nabité 20 hodin bez přestávky.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce HearKing
Typ do ucha
Analogové ne
Digitální ano