Nízkoprofilová, designově jednoduchá taška přes rameno EDC COMPACT od oblíbené značky HELIKON-TEX. Ačkoli má taška relativně malou velikost, bez problému pojme zbraň služební velikosti a další vybavení jako jsou zápisníky, peněženka apod. Nosný popruh tašky je 25 mm široky, délkově nastavitelný a odepínatelný pomocí FASTEX přezek. Na přední části tašky naleznete kapsu rozdělenou na dvě oddělení přístupná skrze YKK zipy. Přední oddělení je ploché, určené na přenášení drobností, zatímco druhé, velikostně... Celý popis

Koupit za 750 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nízkoprofilová, designově jednoduchá taška přes rameno EDC COMPACT od oblíbené značky HELIKON-TEX. Ačkoli má taška relativně malou velikost, bez problému pojme zbraň služební velikosti a další vybavení jako jsou zápisníky, peněženka apod.

Nosný popruh tašky je 25 mm široky, délkově nastavitelný a odepínatelný pomocí FASTEX přezek. Na přední části tašky naleznete kapsu rozdělenou na dvě oddělení přístupná skrze YKK zipy. Přední oddělení je ploché, určené na přenášení drobností, zatímco druhé, velikostně větší je opatřeno velkým organizérem. Hlavní oddělení tašky je přístupné skrze dvoucestný zip. Jeho vnitřek je pokrytý měkkým flaušem, díky kterému není problém dovnitř vložit kompatibilní inserty a pouzdra na služební zbraně. Zadní kapsa tašky je plochá, uzavíraná suchým zipem.

Taška EDC COMPACT nabízí:

- celkem čtyři kapsy
- jednoduchý, nastavitelný nosný popruh
- vnitřní organizér
- hlavní oddělení pokryté měkkým flaušem

Specifikace:

- hmotnost: 220 g
- materiál: 500D Cordura® nylon
Zobrazit více

Parametry

Značka Helikon-Tex
Rozměr 23 x 19 x 4.5 cm
Objem 2 l
Barva šedá
Materiál polyamid