Brašna přes rameno HELIKON Bushcraft Haversack Bag® - Cordura® - Adaptive Green Již v dávných dobách, kdy byl bushcraft denním chlebem muž přemísťoval své základní vybavení v lehké kožené a později z plátěné tašce - takové jednoduché tašce seanglicky se jí říkalo "haversack". Na první pohled je Haversack jednoduchý, ale ve skutečnosti jde o propracované vybavení z řady Helikon Bushcraft. V klidu do ní nabalíte např. láhev vody, jídlo a vybavení pro rozdělání ohně. Její hlavní část je zakrytá klopous... Celý popis

Koupit za 1 120 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Brašna přes rameno HELIKON Bushcraft Haversack Bag® - Cordura® - Adaptive Green
Již v dávných dobách, kdy byl bushcraft denním chlebem muž přemísťoval své základní vybavení v lehké kožené a později z plátěné tašce - takové jednoduché tašce seanglicky se jí říkalo "haversack".
Na první pohled je Haversack jednoduchý, ale ve skutečnosti jde o propracované vybavení z řady Helikon Bushcraft. V klidu do ní nabalíte např. láhev vody, jídlo a vybavení pro rozdělání ohně. Její hlavní část je zakrytá klopous klasickým britským zapínáním z 80. let. V přední kapse je možné připevnit vložky ze systému VIS. Po stranách můžete umístit sekeru, pilu nebo nůž. Na popruhy kompatibilní s MOLLE / PALS lze přeipevnit další vybavení, lékárničku nebo poudzro. Pohodlně se celá taška nosí na tlustém pásku o šířce 50 mm. Haversack je moderní taška s pohledem na vybavení minulého století.

Hlavní přednosti tašky Helikon Haversack

Vyrobeno z 500D Cordura®
Robustní ucho pro snadnou manipulaci nebo zavěšení
Široký ramenní popruh
Spony WooJin
Kompatibilní s MOLLE / PALS
Tunel pro umístění vybavení po stranách
Plochá kapsa na zip na zádech
Vnitřní kapsa na zip
D-kroužek 
Vnitřní kapsa lemovaná velurem kompatibilním s VIS
Navrženo ve spolupráci se Survivaltech.pl

Technická specifikace:

Hmotnost
430 g

Rozměry
28 x 26 x 9 cm

Materiál
Cordura®

Záruka 24 měsíců
Kompletní recenze již brzy na www.BUSHCRAFTportal.cz ZDE

 
 
Zobrazit více

Parametry

Značka Helikon-Tex
Rozměr 28 x 26 x 9 cm
Barva zelená