HERBADENT Mimi Bylinková zubní pasta pro nejmenší které základem je léty ověřený extrakt ze 7 léčivých bylin, který pečuje o citlivé dětské dásně. Díky obsaženému hydroxyapatitu v kombinaci s vápníkem pasta doplňuje do zubní skloviny potřebné minerály a tím ji posiluje. Přidaný xylitol redukuje bakterie zubního plaku a tím omezuje jeho množství. Přednosti produktu: Zcela přírodní zubní pasta. Neobsahuje fluor. Velice jemně pění a má příjemnou mangovou chuť. Balení obsahuje 50 g. Složení Glycerin,... Celý popis

Koupit za 142 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

HERBADENT Mimi Bylinková zubní pasta pro nejmenší které základem je léty ověřený extrakt ze 7 léčivých bylin, který pečuje o citlivé dětské dásně. Díky obsaženému hydroxyapatitu v kombinaci s vápníkem pasta doplňuje do zubní skloviny potřebné minerály a tím ji posiluje. Přidaný xylitol redukuje bakterie zubního plaku a tím omezuje jeho množství.

Přednosti produktu:
Zcela přírodní zubní pasta.
Neobsahuje fluor.
Velice jemně pění a má příjemnou mangovou chuť.

Balení obsahuje 50 g.

Složení
Glycerin, Aqua, Hydrated Silica, Hydroxyapatite, Betaine, Xylitol, Calcium Carbonate, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Sweetalmondamphoacetate, Agrimonia Eupatoria Extract, Chamomilla Flower Extract, Salvia Officinalis Extract, Potentilla Erecta Root Extract, Sodium Benzoate, Eugenia Caryophyllus Bud Oil, Foeniculum Vulgare Fruit Oil, Citrus Nobilis Peel Oil, Pentylene Glycol, Benzoic Acid.

Upozornění
Pravidelné zubní prohlídky jsou důležité. Před prvními narozeninami svého dítěte si dohodněte první návštěvu zubního lékaře.
Zobrazit více

Parametry

Značka Herbadent
Objem 50 ml
Výrobce HERBAI