Částečný kuličkový výsuv pro dřevěné zásuvky, 17 mm drážka, nosnost 10 kg. Vodící kolejničky a kuličková klec tvoří kompletní nedělitelnou jednotku. Šipka označuje orientaci výsuvu. Pro zásuvky s dnem v drážce, polodrážce nebo na tupo. Korpusová kolejnička se montuje od přední hrany boku, zásuvková kolejnička se montuje od zadní hrany zásuvky. Ocel pozinkovaná. Číslo 400 v názvu výrobku znamená jmenovitou délku (hloubku) zásuvky v mm, ne délku výsuvu viz obrázek (Technický popis ke stažení). Minimálně... Celý popis

Koupit za 53 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Částečný kuličkový výsuv pro dřevěné zásuvky, 17 mm drážka, nosnost 10 kg. Vodící kolejničky a kuličková klec tvoří kompletní nedělitelnou jednotku. Šipka označuje orientaci výsuvu. Pro zásuvky s dnem v drážce, polodrážce nebo na tupo. Korpusová kolejnička se montuje od přední hrany boku, zásuvková kolejnička se montuje od zadní hrany zásuvky. Ocel pozinkovaná.
Číslo 400 v názvu výrobku znamená jmenovitou délku (hloubku) zásuvky v mm, ne délku výsuvu viz obrázek (Technický popis ke stažení).

Minimálně k objednání:1Balení:20
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hettich
Druh výsuvy