Ultralehká větrovka ze značkového materiálu Pertex Quantum Air, ideální pro veškeré outdoorové aktivity. U této bundy Tě nadchne její skladnost, nízká hmotnost, vynikající větruvzdornost a prodyšnost. Neměla by nikdy chybět jako záložní bunda v batohu, což vzhledem k její hmotnosti a skladnosti je hračka - zcela jednoduše ji sbalíš do vlastní kapsy. Zkrátka univerzální celoroční bunda, která Ti zajistí ochranu proti větru a v chladných podmínkách pomůže snížit ztrátu tělesné teploty. VLASTNOSTI:... Celý popis

Koupit za 2 241 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ultralehká větrovka ze značkového materiálu Pertex Quantum Air, ideální pro veškeré outdoorové aktivity. U této bundy Tě nadchne její skladnost, nízká hmotnost, vynikající větruvzdornost a prodyšnost. Neměla by nikdy chybět jako záložní bunda v batohu, což vzhledem k její hmotnosti a skladnosti je hračka - zcela jednoduše ji sbalíš do vlastní kapsy. Zkrátka univerzální celoroční bunda, která Ti zajistí ochranu proti větru a v chladných podmínkách pomůže snížit ztrátu tělesné teploty.

VLASTNOSTI:

- Větrovka má jednu praktickou náprsní kapsu na zip, do které lze celou bundu složit a zavěsit za poutko.

- Menší, dobře padnoucí kapuci zakončenou pružnou lemovkou lze použít i pod helmu

- Rukávy jsou zakončeny pružnou lemovkou

- Zajímavé řešení najdeš ve spodní části bundy, kde je bunda stažena lemovkou pouze v zadní části, takže celkový vzhled působí elegantně, bunda není v přední části nařasena.

- Horní část zipu je překryta, aby zip nepíchal do krku a neškrábal. Je samozřejmě značky YKK, která je zárukou bezproblémové funkčnosti.

- Materiál má povrchovou vodoodpudivou úpravu, která je ekologická a zdravotně nezávadná bez přítomnosti fluorocarbonu - PFC free

- Co ještě dodat? Vlastně to nejdůležitější! Tuto bundu jsme vyrobili v naší vlastní dílně v Sušici na Šumavě, takže ti zaručujeme dokonalé zpracování a bezproblémový servis, pokud by se ti s bundou cokoli přihodilo.
Zobrazit více

Parametry

Značka High Point
Barva modrá
Materiál 100% polyamid
Druh sportu turistické
Období celoroční
Hmotnost 127 g
Funkční ano
Softshellové ne
Větrovky ano
Zobrazit více parametrů