Uzel HipHop bavlněný 2 knoty 20 cm / 55 g limetková, zelená Bavlněná hračka HipHop je určena pro hravé psy. Uzel je vyroben z pevného bavlněného provazu, který je odolný proti kousání a žvýkání. Uzlová hračka pro psy je vyhotovena pomocí smotaní několika barevnách vláken, která jsou ukončena z každé strany jedním knotem. Upozornění: Hračka není nerozbitná! V případě jejího poškození nebo opotřebení nedovolte, aby si pes s hračkou nadále hrál. Hrozí zranění zvířete! Velikost: 20 cm Hmotnost: 55... Celý popis

Koupit za 16 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Uzel HipHop bavlněný 2 knoty 20 cm / 55 g limetková, zelená

Bavlněná hračka HipHop je určena pro hravé psy. Uzel je vyroben z pevného bavlněného provazu, který je odolný proti kousání a žvýkání. Uzlová hračka pro psy je vyhotovena pomocí smotaní několika barevnách vláken, která jsou ukončena z každé strany jedním knotem.

Upozornění: Hračka není nerozbitná! V případě jejího poškození nebo opotřebení nedovolte, aby si pes s hračkou nadále hrál. Hrozí zranění zvířete!

Velikost: 20 cm
Hmotnost: 55 g
Počet knotů: 2
Motiv: limetková, zelená
Materiál: bavlna

Doporučení před koupí hračky pro psy: Před objednáním zvažte, zda se tato hračka (velikost, typ, materiál atd.) hodí k povaze konkrétního psa.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce HipHop Dog
Materiál bavlna
Barva modré