Hisense WFQP9014EVM

0 %
(0 hodnocení)

Předem plněná parní pračka Hisense WFQP9014EVM V bílém provedení s černými dvířky je zařazena v energetické třídě C a vypere až 9 kg prádla. Je vybavena 15 pracími programy včetně programu pro sportovní oblečení. Má také funkci pro čištění bubnu, automatickou detekci hmotnosti prádla, dětskou pojistku, LED displej, buben SnowFlake i zvukový signál na konci programu. Praktický spotřebič Předem plněná parní pračka Hisense WFQP9014EVM v bílém provedení s černými dvířky vypere 9 kg prádla na jeden... Celý popis

Koupit za 8 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Předem plněná parní pračka Hisense WFQP9014EVM

V bílém provedení s černými dvířky je zařazena v energetické třídě C a vypere až 9 kg prádla. Je vybavena 15 pracími programy včetně programu pro sportovní oblečení. Má také funkci pro čištění bubnu, automatickou detekci hmotnosti prádla, dětskou pojistku, LED displej, buben SnowFlake i zvukový signál na konci programu.

Praktický spotřebič
Předem plněná parní pračka Hisense WFQP9014EVM v bílém provedení s černými dvířky vypere 9 kg prádla na jeden prací cyklus. Všechny prací programy jsou navrženy tak, aby spotřebovávaly minimální množství energie a zachovávaly vysokou účinnost praní. Cyklus odstřeďování dosahuje maximálně 1 400 otáček za minutu. Mezi 15 pracími programy si jistě vyberete ten nejvhodnější pro své oblečení. Programy a funkce můžete snadno volit pomocí otočného voliče a přehledného LED displeje.

Programy

- Základní programy: Bavlna, Sport, Syntetika, Vlna, Mix, Quick 15

- Další programy: Sportovní praní, Eco 40-60 °C, Rychlé praní, Tmavé praní, Ložní prádlo, Mix, Program pro alergiky

- Extra mycí programy: Odstřeďování, Čištění bubnu,Oplachování/vypouštění

Tichý a výkonný
Předem plněná pračka je vybavena invertorovým motorem, který zajišťuje spolehlivý provoz. Výkonný bezkartáčový motor s elektronikou je účinný a poskytuje lepší výsledky praní. Navíc šetří energii a produkuje méně hluku.

Vždy čistá pračka
Pračka má speciální program údržby Drum Clean, který umožňuje automatické čištění rotujícího bubnu horkou vodou při vysokých otáčkách. Pračka i prádlo tak budou ve skvělé kondici.

Pračka potěší ultra rychlým režimem
Program rychlého praní výrazně zkracuje dobu čekání a je ideální pro praní malého množství prádla. Vypere 1 kg prádla za 15 minut, což je přibližně stejná doba, jakou potřebujete na sprchu nebo přípravu snídaně.

Automatická diagnostika
Díky automatické diagnostice se okamžitě dozvíte, zda je se spotřebičem nějaký problém. V případě poruchy vás auto-diagnostické nástroje upozorní jedinečným chybovým kódem, který pak najdete v uživatelské příručce. Odstraňování problémů je rychlé a pohodlné, šetří váš čas a zajišťuje bezpečnost.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hisense
Maximální náplň pračky 9 kg
Hlučnost při praní 72 dB
Hlučnost při odstřeďování 72 dB
Způsob plnění přední
Způsob umístění volně stojící
Hmotnost 31.9 kg
Barva bílá
Počet otáček 1400 ot./min
Počet programů 14
Otevírání dvířek levé
Energetická třída C
Spotřeba vody 42 l
Třída emise hluku B
Účinnost pracího výkonu B
Třída účinnosti odstřeďování B
Odložený start ano
Aqua Stop ne
Displej ano
Dětská pojistka ano
Sprchování prádla ne
Parní praní ano
Hloubka 54 cm
Šířka 60 cm
Výška 85 cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty