Závěs akustický s podšívkou, Acustico, Přírodní „Všestrannost“ bez ohledu na to, jak a kde používáte tento závěs „ACUSTICO“. Ať už jako okenní dekoraci nebo třeba v předsíni místo dveří. Závěs „ACUSTICO“ splňuje to, co slibuje: -Ochrana proti teplu, chladu a průvanu "ACUSTICO" se skládá z těžké akustické látky (líc) spolu s termo látkou (z tepelného rouna) s difuzním efektem (rub). Prostor mezi látkami je ošetřený k zajištění ještě větší ochrany před teplem, chladem a průvanem. Můžete tak... Celý popis

Koupit za 1 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Závěs akustický s podšívkou, Acustico, Přírodní

„Všestrannost“ bez ohledu na to, jak a kde používáte tento závěs „ACUSTICO“. Ať už jako okenní dekoraci nebo třeba v předsíni místo dveří.
Závěs „ACUSTICO“ splňuje to, co slibuje:
-Ochrana proti teplu, chladu a průvanu
"ACUSTICO" se skládá z těžké akustické látky (líc) spolu s termo látkou (z tepelného rouna) s difuzním efektem (rub). Prostor mezi látkami je ošetřený k zajištění ještě větší ochrany před teplem, chladem a průvanem. Můžete tak aktivně ušetřit za náklady na energiích a soustředit se na udržitelnost.
- Ochrana proti hluku: Tepelná tkanina má perforaci s difuzním efektem, která zabraňuje rušivému hluku (jako staveniště, rušné ulice, hlasití sousedé atd.). Těžká dvojitá látka zároveň zlepšuje akustiku ve vašich místnostech.
- Funkce zatemnění: Látka z líce je vyrobena ze zvláště husté látky a spolehlivě zatemní váš interiér. Díky dvojitým vrstvám obou látek (zatemňovací látka - líc a termofleecová - rub).
S našitou multifunkční řasící stuhou šířky 10 cm - můžete nasunout na garnýžovou tyčku, nebo prostřednictvím jezdců (nejsou součástí balení) zavěsit do stropní kolejnice.

Celková gramáž závěsu ACUSTICO je cca 500 g/m2.

Látka má absorbční třídu B = vysoce absorbující hluk
Stupeň absorbce 0,85 αw = 85% hluku je pohlceno
Tato funkce byla laboratorně zkoušena.

Balení obsahuje 1 ks závěsu.

Vlastnosti a parametry:
Materiál - 100% polyester
Barva - Přírodní
Typ - závěsy
Průsvitnost - Zatemňovací
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Home Wohnideen
Barva Přírodní