V NEBBII věříme, že být fit je neskutečně sexy. Kolekce Honey Bunny vznikla proto, aby ses tak cítila vždy. Uhádneš, čím jsme se inspirovali? Nové high-waist legíny jsou více sexy a více ženské, než jakékoli jiné legíny, které jsi doposud měla. Propracovaný design postavený na rafinovaných prostřihech je dotažen k dokonalosti kombinací černé a zlaté barvy. Odcvič svůj nejtvrdší workout, zažár v ulicích nebo odtancuj svůj nejdokonalejší tanec. Je to jen na Tobě. Předností Honey Bunny legín je materiál,... Celý popis

Koupit za 1 224 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

V NEBBII věříme, že být fit je neskutečně sexy. Kolekce Honey Bunny vznikla proto, aby ses tak cítila vždy. Uhádneš, čím jsme se inspirovali?

Nové high-waist legíny jsou více sexy a více ženské, než jakékoli jiné legíny, které jsi doposud měla. Propracovaný design postavený na rafinovaných prostřihech je dotažen k dokonalosti kombinací černé a zlaté barvy. Odcvič svůj nejtvrdší workout, zažár v ulicích nebo odtancuj svůj nejdokonalejší tanec. Je to jen na Tobě.

Předností Honey Bunny legín je materiál, který je pevnější a kompresnější, díky čemuž zakryje všechny nedokonalosti a naopak podpoří a vyzvedne vše krásne. Nechybí scrunch butt efekt, aby zvýraznil tvar zadečku a pevný lampas na stehnech zvýrazňující ženské křivky. Dopřej si nádech pikantní tajemnosti, buď ženská a nezapomenutelná.
DETAILY

Pevný kompresní materiál
Rafinované průstřihy na stehnech
High waist střih
Scrunch butt efekt
Tenká guma v pase, aby vždy drželi na místě
Ikonické NEBBIA lampasy v neopakovatelné zlaté barvě

Starej se o své oblečení a planetu

Prát naruby maximálně na teplotě 40 °C pouze s oblečením stejné barvy, nenechávat ve vodě.
Neprat s oblečením, na kterém jsou zipy nebo ostré aplikace, a při manipulaci pozor na nehty a drsné povrchy – použitý materiál i síťka jsou jemné.
Nežehlit.
Nepoužívat sušičku.
Nepoužívat aviváž.
Pokud už oblečení nechceš, recykluj ho nebo daruj.
Zobrazit více

Parametry

Značka Nebbia
Barva černá
Materiál 79% polyamid 21% elastan
Délka nohavic dlouhé
Vzor proužkované
Období celoroční
Styl sportovní
Druh sportu fitness
Zobrazit více parametrů