Honeywell Voyager XP 1472g

0 %
(0 hodnocení)

Honeywell Voyager 1452g Odolný a extrémně přesný 2D bezdrátový skener Lehký bezdrátový skener Honeywell Voyager XP 1472g je speciálně navržen pro maloobchodní prostředí. Skvěle se tak hodí všude, kde je zapotřebí vysoce přesné 2d skenování a odolná konstrukce. Honeywell Voyager XP 1472g Vám poskytne schopnost skenování jaká jen těžko hledá konkurenci. Poradí si s klasickými čárovými kódy, dokáže kódy načítat z digitálních obrazovek a nezalekne se ani poškozených a těžko čitelných kódů. S vylepšenou... Celý popis

Koupit za 2 457 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Honeywell Voyager 1452g
Odolný a extrémně přesný 2D bezdrátový skener
Lehký bezdrátový skener Honeywell Voyager XP 1472g je speciálně navržen pro maloobchodní prostředí. Skvěle se tak hodí všude, kde je zapotřebí vysoce přesné 2d skenování a odolná konstrukce. Honeywell Voyager XP 1472g Vám poskytne schopnost skenování jaká jen těžko hledá konkurenci. Poradí si s klasickými čárovými kódy, dokáže kódy načítat z digitálních obrazovek a nezalekne se ani poškozených a těžko čitelných kódů.
S vylepšenou odolností a výkonnějšími skenovacími schopnostmi než u předchozích modelů (nebo jakéhokoli konkurenčního skeneru ve své třídě) je skener Voyager XP 1472g perfektní volbou pro všechny pracovní postupy u kterých je zapotřebí spolehlivě číst 1D a 2D čárové kódy a nebát se, že se zařízení při drsnějším používání poškodí.
Za stejnou cenu tak získáte díky skeneru Voyager XP 1472g vylepšenou odolnost a lepší skenovací schopnosti oproti předchůdci. Vzdálenost, na kterou je zařízení schopné kódy skenovat byla značně prodloužena. Čárové kódy můžete nyní přečíst přímo ze dna košíku nebo u pokladny pohodlně a bez ohýbání.
Postaven na ikonické platformě ze série Honeywell Voyager. Voyager XP 1472g je plně zpětně kompatibilní s existujícím příslušenstvím, díky tomu ušetříte peníze.
Honeywell Voyager XP 1472g je navržen tak, aby odolal minimálně 30 pádům z výšky 1,8m a navíc je schopný odolat 1000 nárazům z výšky 0,5m.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Honeywell