HOOVER H81 4 ks

95 %
(7 hodnocení)

Originální sáčky HOOVER H81 do vysavače Hoover Telios Extra 4ks   4ks Sáčky do vysavačů Hoover Telios Extra New jsou vyrobeny z netkané textilie - neboli mikrovlákna, jsou určeny pro jednorázové použití. Tyto vysavačové sáčky Hoover PureEpa filtrují 2x účinněji, než klasické papírové pytlíky do vysavače. Díky speciální struktuře vláken, ze kterých jsou vyrobeny, jsou pevné, neprotrhnou se. Jejich pružnost zajišťuje konstantní (nekolísající) výkon vysavač až do plného naplnění sáčku - mají tedy delší... Celý popis

Koupit za 125 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Originální sáčky HOOVER H81 do vysavače Hoover Telios Extra 4ks
  4ks Sáčky do vysavačů Hoover Telios Extra New jsou vyrobeny z netkané textilie - neboli mikrovlákna, jsou určeny pro jednorázové použití. Tyto vysavačové sáčky Hoover PureEpa filtrují 2x účinněji, než klasické papírové pytlíky do vysavače. Díky speciální struktuře vláken, ze kterých jsou vyrobeny, jsou pevné, neprotrhnou se. Jejich pružnost zajišťuje konstantní (nekolísající) výkon vysavač až do plného naplnění sáčku - mají tedy delší životnost než sáčky papírové, není nutno je tak často měnit. Netkaná textilie obecně je antibakteriální materiál - tkanina sáčku je biologicky neutrální, nemnoží se v ní bakterie, plísně a různé nechtěné mikroorganismy, které jsou původci mnoha alergií. 

Sáčky Hoover H81 k vysavačům Hoover Telios Extra4 ks v balenínetkaná textilie 
  
Druhy originálních sáčků do vysavačů Hoover. 

  Společnost Hoover vyrábí 3 druhy typů sáčků do vysavačů - podle nich se liší míra prachových emisí. Sáčky Hoover jsou k dispozici ve variantě : Hepa, Purefilt a papírové.
  
Všechny originální sáčky Hoover jsou vybaveny speciálním těsněním, které sáček při vyjmutí z vysavače okamžitě uzavře. Žádný prach se tedy nedostane ven.
Hepa sáčky Hoover mají až 30x vyšší schopnost zachycení prachu než běžné sáčky. Některé z Hepa sáčků Hoover obsahují i aktivní uhlíkové filtry, které eliminují nežádoucí pachy. Jde o ideální sáčky pro alergiky.Purefilt sáčky Hoover jsou vybaveny 3mi vrstvami filtrů, které pomáhají omezit šíření choroboplodných zárodků a bakterií.Papírové sáčky Hoover jsou běžné sáčky do vysavačů. Čím více mají vrstev, tím lépe zachytí prach.

  
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hoover
Počet kusů v balení 4 ks
Materiál netkaná textílie