Recumbent HS-070H Helix je stabilní zařízení určené pro domácí trénink, které vám umožní zlepšit kondici a vaší postavu. Je to ideální řešení pro lidi, kteří mají problémy s páteří nebo kolenními klouby. Maximální nosnost stroje je až 150 kg. Recumbent je vybaven multifunkčním počítačem s Bluetooth 4.0 a držákem mobilního zařízení. Systém magnetického odporu (18,5 kg) zaručuje hladký chod zařízení. Komfort cvičení umocňuje nastavitelné sedadlo a volant s nastavitelným úhlem sklonu. Navíc, když si... Celý popis

Koupit za 13 998 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Recumbent HS-070H Helix je stabilní zařízení určené pro domácí trénink, které vám umožní zlepšit kondici a vaší postavu. Je to ideální řešení pro lidi, kteří mají problémy s páteří nebo kolenními klouby. Maximální nosnost stroje je až 150 kg. Recumbent je vybaven multifunkčním počítačem s Bluetooth 4.0 a držákem mobilního zařízení. Systém magnetického odporu (18,5 kg) zaručuje hladký chod zařízení. Komfort cvičení umocňuje nastavitelné sedadlo a volant s nastavitelným úhlem sklonu. Navíc, když si koupíte recumbent HS-070L Helix, obdržíte podložku pod stroje fitness HS-170EM s rozměry: délka: 170 cm, šířka: 68 cm, tloušťka: 0,3 cm.

Recumbenty jsou ideální volbou pro domácí trénink!

 

Tréninkový počíťač

Změňte trénink na skutečnou výzvu a sledujte efekty! Počítač nabízí 12 přednastavených tréninkových programů a mimo jiné Watt program, ve kterém se dozvíte, jaké úsilí musíte udělat, abyste vytvořili určité množství energie, stejně jako program HRC, který je řízen prací srdce. Díky funkcím Recovery a Body Fat zkontrolujete vytrvalost vašeho těla a změříte poměr tělesného tuku. Recumbent má pokročilý počítač s Bluetooth, který obsluhuje tréninkovou aplikaci iConsole + training. Tato aplikace vám umožní ovládat nastavení počítače z mobilního zařízení, přizpůsobit si cvičení, používat další programy. Umožňuje také prezentaci dosažených výsledků na sociálních sítích.

Nastavitelný úhel volantu

Správně nastavený úhel sklonu řídítek - přizpůsobený vaší výšce a stylu jízdy, zajistí, že trénink bude ještě pohodlnější. Navíc zajistí optimální polohu rukou a zápěstí, takže nebudou vystaveni riziku nepříjemné necitlivosti při jízdě. Úhel sklonu můžete snadno nastavit pomocí regulátoru, umístěného pod tréninkovým počítačem.

Protiskluzové pedály

Během tréninku na modelu Helix se nemusíte starat o sklouznutí nohou z pedálů při jízdě. Protiskluzový povrch a blokovací popruhy je udržují po celou dobu na místě. Cvičte bezpečně s Hop-Sport!

Magnetický systém odporu

Magnetický systém odporu 18,5 kg (Flywheel System) používaný ve stroji zaručuje, že trénink na tomto stroji nepřetíží kolena, bude hladký a, co je důležité, extrémně tichý. Na modelu Helix můžete trénovat i v noci, bez obav o probuzení ostatních členů domácnosti.

Nastavitelné sedadlo

Pohodlí během cvičení je základem! Na tomto zařízení mohou úspěšně trénovat nejen vysocí, ale i nízcí lidé. Díky možnosti přesného nastavení vzdálenosti sedadla od pedálů si můžete snadno přizpůsobit polohu vaší pozice. Ergonomický tvar sedadla a pohodlné opěradlo Vám umožní ještě delší a pohodlnější trénink.

Transportní kolečka

Po tréninku se nemusíte obávat, že váš obývák bude stále vypadat jako tělocvična. Funkční transportní kolečka zajišťují úplnou mobilitu tohoto zařízení. Díky praktické rukojeti, umístěné v zadním stabilizátoru, můžete recumbent snadno posunout na jiné místo.

Dotykové snímače pulsu

Změřte svůj puls s dotykovými senzory, které jsou umístěny v rukojetích po obou stranách sedadla! Jediné, co musíte udělat, je uchopení rukojetí během tréninku a výsledek se zobrazí na displeji. Ať už jde o spalování tuku nebo zlepšení vytrvalosti - optimální tep vám vždy pomůže dosáhnout požadovaných výsledků.

Vyrovnávací nohy

Možnost přesného vyrovnání stroje pomocí nohou, umístěných v předním a zadním stabilizátoru, umožňuje eliminovat možný problém nerovné podlahy. Díky tomu si můžete být jisti, že stroj je stabilní a váš trénink bude pohodlný a bezpečný.

Ochranná podložka

Ochranná podložka HS-170EM bude účinná pod tréninkovými zařízeními jako vrstva pro tlumení vibrací a zajistí zvukovou izolaci během cvičení. Díky použití protiskluzové houby zdola, je podložka stabilizací podlahy v případě intenzivního tréninku. Kromě toho, pomůže vám chránit podlahu před poškrábáním a nečistotami. Po dokončení cvičení, lze podložku snadno svinout a skrýt se zařízením.

Klíčové vlastnosti:

Multifunkční počítač s Bluetooth
Masivní konstrukce s odolným provedení
Moderní design
Magnetický systém odporu - 18,5 kg
Elektronické nastavení odporu
Dotykové snímače pulsu
Nastavení úhlu volantu
Horizontální nastavení sedadla
Protiskluzové pedály s blokovacími popruhy
Transportní kolečka a pro přemístění
Stabilizační nohy
Držák na mobilní zařízení
Maximální nosnost - 150 kg 

Technické údaje:

Model - HS-070L Helix
Účel: pro domácí použití
Nosnost: 150 kg
Hmotnost zařízení: 54,5 kg netto
Rozměry zařízení: délka 170 cm / šířka 57 cm / výška 107 cm
Napájení: 230 V
Rozměry balíku: 103 x 75,5 x 28 cm
Tréninkový počítač: čas, rychlost, vzdálenost, kalorie, puls, watt, tréninkové programy, RPM, Recovery, Body Fat
Displej: LED (11 oken)
Bluetooth: 4.0
USB: ano
Tréninkové programy: 12 přednastavených a manuální program uživatele, WATT, HRC
Hmotnost systému odporu: 18,5 kg
Typ systému odporu: magnetický
Regulace zátěže: elektronická 
Měření pulsu: ano
Nastavitelný úhel volantu: ano
Nastavení sedadla: ano, horizontální
Rozměry sedadla: 37 x 26 cm
Rozměry opěradla: 40 x 46 cm
Protiskluzové pedály: ano, s popruhy
Systém vyrovnávání nerovností: ano
Transportní kolečka: ano
Držák na tablet: ano
Držák na lahev: ne
Producent: Hop-Sport
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hop-Sport
Nosnost 150 kg
Hmotnost 54.5 kg
Délka 170 cm
Šířka 57 cm

Podobné produkty