Herní set Hot Wheels City Ultimátní myčka s chobotnicí obsahuje více než 120 cm dlouhou dráhu a jedno autíčko, které skrývá pro děti hned několik překvapení, takže se k hraní budou chtít neustále vracet. S autíčkem ColorReveal se zeleným lakem se můžete pustit do bláznivých dobrodružství ihned po vybalení. Naplňte první nádrž vodou, ponořte do ní autíčko a zakružte s ním, aby prošlo proměnou: na super autíčko Hot Wheels s parádním polepem. Prožeňte autíčko po dráze se smyčkou, nechte oschnout zbytek... Celý popis

Koupit za 3 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Herní set Hot Wheels City Ultimátní myčka s chobotnicí obsahuje více než 120 cm dlouhou dráhu a jedno autíčko, které skrývá pro děti hned několik překvapení, takže se k hraní budou chtít neustále vracet. S autíčkem ColorReveal se zeleným lakem se můžete pustit do bláznivých dobrodružství ihned po vybalení. Naplňte první nádrž vodou, ponořte do ní autíčko a zakružte s ním, aby prošlo proměnou: na super autíčko Hot Wheels s parádním polepem. Prožeňte autíčko po dráze se smyčkou, nechte oschnout zbytek vodních kapek a obdivujte skvělé detaily autíčka. Před konečným projetím myčkou naplňte hlavu chobotnice studenou vodou, nastříkejte autíčko pomocí chapadel a odhalte další úplně nový polep. Pomocí teplé vody změníte barvu zpátky.
Autíčko ColorReveal mění barvu

Hot Wheels City Ultimátní myčka s chobotnicí je úžasný samostatný herní set s dráhou dlouhou přes 120 cm. Obsahuje jedno autíčko. Umožňuje kouzelnou hru s vodou a inovativním autíčkem ColorReveal, díky němuž budete mít v podstatě dvě autíčka v jednom. Pomocí dvou oddělených nádrží na vodu můžete měnit barvu autíčka ColorReveal. K akci a zábavě při hraní také přispívá rampa, smyčka a spirála.
Vodní hrátky

První překvapení přináší úvodní proměna autíčka ColorReveal se zeleným lakem. Naplňte samostatnou nádrž vodou, ponořte do ní autíčko, zakružte s ním a vytáhněte úplně jiné autíčko – paráda
Jedno autíčko a tolik možností

Naplňte hlavu chobotnice studenou vodou a postříkejte projíždějící autíčko pomocí chapadel, takže úplně změní barvu a detaily. Naplňte druhou nádrž teplou vodou, která autíčku vrátí původní barvu, a celou jízdu opakujte znovu a znovu. Užívejte si tak neustálou proměnu mezi dvěma barvami a detaily – pecka.
Voda padá do kalíšků

Jak autíčko projíždí setem, zbytkové kapky vody se zachytí v kalíšcích, které lze vyndat a vyprázdnit, takže si při hraní nenacákáte všude kolem. Praktickou vlastností je možnost sadu složit na poloviční velikost a snadno uschovat.
Neomezené možnosti kombinování herních setů Hot Wheels

Herní set automyčky lze také kombinovat s dalšími sety Hot Wheels, a stavět tak větší městské stavby a užívat si hru s otevřeným koncem. Díky tolika prvkům a zábavným překvapením představuje herní set Hot Wheels City Ultimátní myčka s chobotnicí ideální dárek pro děti od 4 let.
Možnosti ovládání

Děti mohou prstem ovládat různé prvky, jako je robotické mycí rameno, které vypadá přesně jako to v opravdových automyčkách.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mattel
Délka tratě 1.2 m
Měřítko dráhy a aut 1 : 64
Věk od 4 let
Určení pro kluky
Značka Hot Wheels