Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Hračky na zahradu  >  Houpačky  >  Spokey

Houpačky Spokey

Výrobci:

Spokey  •  Woody  •  Spartan Sport  •  Caretero  •  Chemoplast  •  Graco  •  Brother  •  Axin Trading  •  Herold  •  Cubs
Nalezeno:    520 produktů

Houpačka dětská pryžová Small foot

Houpačka dětská pryžová Small foot by Legler Velmi stabilní houpačka z tvrdé gumy (pryže) je odolná vůči povětrnostním vlivům. Velké sedací prkno je uchyceno zašroubovanými kovovými závěsy a silnými syntetickými lany. doporučeno pro děti od 3 let rozměry: cca 45 x 18 cm délka lana: cca 180 cm barva: černá nosnost: 70 kg Vyrobeno německou firmou Legler pod značkou Small foot.

Více informací

Houpačka dětská dřevěná skateboard Small foot

Houpačka dětská dřevěná skateboard Small foot by Legler Houpačka, na které mohou děti při houpání sedět i stát! Protiskluzová rohož je odnímatelná. nastavitelné rukojeti doporučeno pro děti od 3 let materiál: dřevo, kov délka: cca 165 cm rozměry: 80 x 20 x 1 cm nosnost: 100 kg Vyrobeno německou firmou Legler pod značkou Small foot.

Více informací

Houpačka dětská čapí hnízdo 62cm Small foot

Houpačka dětská čapí hnízdo 62cm Small foot by Legler Houpačka zvaná čapí hnízdo se dá výškově nastavit a přizpůsobit individuální výšce každého dítěte. odolná sedací plocha doporučeno pro děti od 3 let délka lan: cca 180 cm průměr houpačky: cca 62 cm materiál: textil, kov barva: zelená nosnost: 100 kg Vyrobeno německou firmou Legler pod značkou Small foot.

Více informací

Houpačka dětská čapí hnízdo 110cm Small foot

Houpačka dětská čapí hnízdo 110cm Small foot by Legler Na tuto houpačku ve tvaru čapího hnízda se vejdou hned dvě děti. z odolného materiálu pro vnitřní i venkovní použití měkká sedací plocha nastavitelná výška voděodolná doporučeno pro děti od 3 let délka: cca 180 cm průměr houpačky: 110 cm materiál: textil, kov, syntetika barva: zelená nosnost: 150 kg Vyrobeno německou firmou Legler pod značkou Small foot.

Více informací

Houpačka dětská čapí hnízdo síť 61cm Small foot

Houpačka dětská čapí hnízdo síť 61cm Small foot by Legler Houpačka je tvořená pevnou sítí v kovovém kruhu. doporučeno pro děti od 3 let barva: černá průměr kruhu: 61 cm délka: cca 150 cm nosnost: 100 kg Vyrobeno německou firmou Legler pod značkou Small foot.

Více informací

Houpačka dětská plastový disk Small foot

Houpačka dětská plastový disk Small foot by Legler odolná vůči povětrnostním vlivům doporučeno pro děti od 3 let délka: cca 175 cm průměr disku: 28 cm materiál: plast, kov barva: červená Vyrobeno německou firmou Legler pod značkou Small foot.

Více informací

Kruhy gymnastické plastové Sky Stormer Small foot

Kruhy gymnastické plastové Sky Stormer Small foot by Legler Plastové kruhy pro malé gymnasty. z robustního materiálu odolné proti povětrnostním vlivům doporučeno pro děti od 3 let barva: zelená rozměr: cca 100 x 60 x 3 cm materiál: plast nosnost: 80 kg Vyrobeno německou firmou Legler pod značkou Small foot.

Více informací

Kruhy gymnastické dřevěné Small foot

Kruhy gymnastické dřevěné Small foot by Legler Dřevěné kruhy pro malé gymnasty, kteří chtějí změřit svou sílu, vytrvalost a rovnováhu. nastavitelná lana pro individuální výšku uživatele s kovovými kroužky pro zavěšení a montáž doporučeno pro děti od 3 let materiál: dřevo, kov, syntetika délka lana: cca 122 cm průměr kruhu: 18 cm nosnost: 100 kg Vyrobeno německou firmou Legler pod značkou Small foot.

Více informací

Tempo Kondela Závěsné houpací křeslo PLATO NEW - bílá + kupón KONDELA10 na okamžitou slevu 3% (kupón uplatníte v košíku)

Závěsné houpací křeslo PLATO NEW. Odpočinek a relax na čerstvém vzduchu si nejlépe vychutnáte v pohodlí závěsného houpacího křesla. Velký počet tkaniček zajišťuje ideální rozklad váhy. Vyrobeno je ze 100% bavlny v bílé barvě. Křeslo je vhodné do interiéru i exteriéru. Ke křeslu doporučujeme stojan Otan typ 2 z naší nabídky.

Více informací

Houpací Jednorožec, s kolečky a se zvukem - vanilka/šedá

Kouzelný jednorožec se zlatým rohem. TIP NA DÁREK. DÁREK, KTERÝ POTĚŠÍ KAŽDÉ DÍTKO. Tento krásný kouzelný houpací koník osloví mnoho dětí. Rodiče ocení jeho estetiku a kvalitu zpracování. Kůň je vyroben z měkkého plyšového materiálu v krásné vanilkové barvě. Lyžnice a madla jsou vyrobeny ze světlého dřeva. Kouzelný zlatý roh zapadá do vanilkové kožešiny a šedé doplńky dodávají to pravé kouzlo. Výhody hračky: - vyrobené z velmi kvalitních materiálů, měkký a příjemný na dotek; - výhodné p...

Více informací

Žebřík provazový dětský Sky Stormer Small foot

Žebřík provazový dětský Sky Stormer Small foot by Legler Provazový žebřík pro děti je odolný povětrnostním vlivům. doporučeno pro děti od 3 let barva příček: zelená rozměry: 165 x 29 cm nosnost: 80 kg Vyrobeno německou firmou Legler pod značkou Small foot.

Více informací

Žebřík provazový dětský Small foot

Žebřík provazový dětský Small foot by Legler Dětský provazový žebřík vhodný pro dětská hřiště nebo jako přístupová cesta do domku na stromě. doporučeno pro děti od 3 let rozměry: cca 200 x 30 cm materiál: dřevo, syntetika nosnost: 75 kg Vyrobeno německou firmou Legler pod značkou Small foot.

Více informací

Stěna šplhací 165x68cm Small foot

Stěna šplhací 165x68cm Small foot by Legler Trojitý provazový žebřík slouží jako šplhací stěna a využijete ho třeba na dětském hřišti. 4 silná lana s 5 dřevěnými tyčemi doporučeno pro děti od 3 let materiál: dřevo, kov, syntetika rozměry: cca 165 x 68 cm průměr příčky: 3,5 cm nosnost: 120 kg Vyrobeno německou firmou Legler pod značkou Small foot.

Více informací

Stěna šplhací síť 170x170cm Small foot

Stěna šplhací síť 170x170cm Small foot by Legler Šplhací síť z robustních plastových lan, na které můžou děti trénovat svou sílu, vytrvalost i koordinaci těla. doporučeno pro děti od 3 let materiál: plast barva: červená rozměry sítě: cca 170 x 170 cm velikost oka: cca 25 x 25 cm průměr lana: 1 cm nosnost: 200 kg Vyrobeno německou firmou Legler pod značkou Small foot.

Více informací

Prolézačka dětská dřevěná Small foot

Prolézačka dětská dřevěná Small foot by Legler Prolézací rám ze pevného dřeva a robustních lan můžete zavěsit v interiéru i na zahradě. Díky kovovému kroužku lze prolézačku zavěsit na houpačkovou pružinu. doporučeno pro děti od 3 let materiál: dřevo, syntetika rozměry: cca 58 x 58 x 180 cm nosnost: 120 kg Vyrobeno německou firmou Legler pod značkou Small foot.

Více informací

Most lanový dětský Small foot

Most lanový dětský Small foot by Legler Lanový most pro děti k tréninku rovnováhy a koordinace těla. 14 kovových ok pro upevnění doporučeno pro děti od 3 let materiál: plast, kov rozměry: cca 235 x 35 x 75 cm Vyrobeno německou firmou Legler pod značkou Small foot.

Více informací

Chyty lezecké dětské 5ks Sky Stormer Small foot

Chyty lezecké dětské 5ks Sky Stormer Small foot by Legler Dětské lezecké chyty jsou určeny pro horolezeckou stěnu v interiéru i na dětském hřišti. sada obsahuje 5 ks chytů (včetně šroubů) doporučeno pro děti od 3 let materiál: plast barva: mix barev rozměry: 11 x 9 x 5 cm a 11 x 10 x 5 cm nosnost: 80 kg Vyrobeno německou firmou Legler pod značkou Small foot.

Více informací

Volant dětský 30cm Small foot

Volant dětský 30cm Small foot by Legler Volant pro venkovní použití se v dětské představivosti hravě stane volantem formule 1 i kormidlem pirátské lodi. odolný vůči povětrnostním vlivům s montážním materiálem doporučeno pro děti od 3 let materiál: plast barva: zelená průměr: 30 cm hloubka: cca 9 cm Vyrobeno německou firmou Legler pod značkou Small foot.

Více informací

Dalekohled dětský 31cm Small foot

Dalekohled dětský 31cm Small foot by Legler Dětský dalekohled z kvalitního plastu pro malé piráty a průzkumníky. doporučeno pro děti od 3 let s montážními díly materiál: plast barva: zelená + červená rozměry: cca 31 x 9 x 10 cm Vyrobeno německou firmou Legler pod značkou Small foot.

Více informací

Madla dětská 2ks Small foot

Madla dětská 2ks Small foot by Legler Dětská madla z kvalitního plastu pro malé gymnasty. doporučeno pro děti od 3 let materiál: plast barva: zelená rozměry: cca 24 x 3 x 8 cm nosnost: 200 kg Vyrobeno německou firmou Legler pod značkou Small foot.

Více informací

Marimex Kotvící sada pro houpačky Marimex 11, 112, 212 - 11640177

Kotvící sada pro houpačky Marimex umožňuje bezpečné upevnění houpaček na pevném podkladu jako je beton, asfalt, dlažba atd. Při používání houpaček na takovém povrchu však dbejte na to, aby pod houpačkou a v dopadové vzdálenosti byla  vždy umístěna tlumící dopadová podložka. Nikdy nenechávejte žádnou osobu houpat nad pevným povrchem jako je beton, asfalt, dlažba atp.,  kde hrozí nebezpečí vážného zranění při pádu.  Kotvící sada je kompatibilní pro kovové houpačky Marimex 11, 112,...

Více informací

GrandS Houpací koník LILI s česací hřívou

Houpací koník. TIP NA DÁREK. DÁREK, KTERÝ POTĚŠÍ KAŽDÉ DÍTKO. Krásný houpací koník s dlouhou hřívou a ocasem, které se skvěle hodí i pro česání. Koník na dřevěných lyžinách je vyroben z měkkoučkého materiálu. Sedlo je připevněno pomocí suchého zipu. Po stisknutí jednoho ucha ozve se zvuk kopyt, cval. Po stisknutí druhého, koník řechtá a otevírá tlamičku. Dalším lákadlem je svítící srdíčko. Jakmile se déle podrží ouško srdíčko začne blikat červeným světýlkem. Charakteristika - po zmačknutí o...

Více informací

Paradiso zahradní houpačka krokodýl

Velká houpačka ve tvaru krokodýla s úchyty, potěší každé dítě. Je ideální zábavou na zahradu, ale i do bytu. Houpačka je přizpůsobena pro jedno až tři děti.   Vlastnosti houpačky: vyrobena z kvalitního materiálu nemá žádné ostré hrany a je absolutně bezpečná velmi pohodlná výrobek EU nosnost: 3 x 50 kg pro děti od 12 měsíců.

Více informací

ACRA HP3 Šplhací lano (dětské)

Lano šplhací (dětské). Délka hnědého lana je 270 cm ( holá lana, bez uzlů ). Lano slouží na rozvoj přirozené síly a obratnosti dětí. Nosnost 40 kg. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let. K dispozici tmavě hnědé . Barvu prosíme specifikovat v poznámce objednávky. ( Nebude-li specifikováno objednávka bude vykryta dle náhodného výběru ).

Více informací

ACRA J02/1 houpací síť s rozpěrným prkénkem

Houpací síť - od prkénka k prkénku má síť 190 cm. Rozpěrné prkénko měří a tím i šířka sítě je 80 cm. Celková délka sítě, od kroužku ke kroužku - cca 245 cm. Síť je vyrobena z nylonu, tloušťka provázků je 2,5 mm. Nosnost sítě je 150 kg. K dispozici je v barvě MODRÉ a BÍLÉ.

Více informací

ACRA KP6 Petanque - šestikoulový

Petanque 6 koulí (kovové chromované) 72 mm v šitém textilním pouzdře. Doporučeno pro 2 - 3 hráče. Petanque má 3 vzory koulí po dvou kusech. Původ této oblíbené venkovní hry je ve Francii.

Více informací

ACRA Minipetanque osmikoulový

Minipetanque 8 koulí - chromované v šitém pouzdře, průměr koule 32 mm. Petanque je k dispozici již pouze v modrých pouzdrech s vyšitým nápisem "Boules"

Více informací

Marimex Dětská houpačka Marimex 112 se skluzavkou - 11640240

Kvalitní sestava dětských houpaček se skluzavkou, určená až pro 4 děti (2x jednotlivá houpačka, 1x houpačka pro dvě děti a 1x skluzavka). Vyrobeno z kvalitní práškové oceli. Houpačku tvoří dvě samostatné houpačky z plastu a jedna dvojitá houpačka z plastu/oceli. Vrchní tyč a nohy houpačky jsou spojeny prostřednictvím pevných kovových dílů, které zajišťují velmi dobrou stabilitu. Parametry produktu: rozměr (ŠxVxD): 3,12 x 1,95 x 2,67 m (postavené sestavy) materiál: kov – plast ...

Více informací

ACRA Žebřík provazový dětský

Provazový žebřík dětský Technické údaje: provazový, závěsný (dětský) určený na zahrady domů i pro školky a školy na zdokonalování obratnosti dětí délka žebříku 180 cm nosnost 40 kg výrobek není vhodný pro děti do 3 let Obsah balení: 1 x Žebřík

Více informací

Houpací sedačka DUVLAN 90 x 120 cm Barva: HACE108

Houpací sedačka DUVLAN zaručí nerušený relax na zahradě, nebo terase Vašeho domu. Kvalitní materiál a pestré barvy poskytnou příjemné posezení a pohodlí. Rovnoměrné rozložení váhy zajišťuje velký počet závěsných vláken. Nosnost houpací sedačky je až 100 kg.

Více informací

Marimex Dětská dřevěná houpačka Marimex 1 se skluzavkou - 11640362

Kvalitní dřevěná houpačka pro děti od 3 let. Houpačka obsahuje jednu závěsnou houpací sedačku a skluzavku. Dřevo je ošetřeno hloubkovou impregnací (impregnace KDI). Houpačka je dodávaná bez kotvení k zemi. Kotvy je nutné dokoupit samostatně. Zakoupit je můžete ZDE. Parametry produktu: rozměr (ŠxDxV): 3,65 x 2,5 x 2,25 m výška podesty - 120 cm průměr stojné nohy: 7 cm / průměr vrchního dřeva: 10 cm  materiál: dřevo (Borovice) maximální nosnost: 70 kg vyrobeno v EU není urč...

Více informací

Houpačka plast

Houpačka závěsná pro nejmenší. Maximální nosnost 20kg. Rozměry cca 40 x 37 x 30 cm. Věk 3+

Více informací

Barevná houpačka

Barevná plastová houpačka se zábranou proti vypadnutí. Rozměry balení Š×V×H - 320×100×320 mm. Vhodné pro děti od 3 let. Upozornění ! V případě, že u zboží svítí skladem v externím skladu - je dodání zboží mezi 3 - 7prac. dny. Děkujeme a pochopení.

Více informací

Lano na šplh 2,5 m - průměr 25 mm

Šplhací lano poslouží jak výkonnostním sportovcům, tak při školním tělocviku. Lano je na jednom konci zakončené uzlem a kroužkem pro zavěšení o průměru 6 cm a na druhém konci je volné. Součástí lana není úchyt na strop. Technická data: - délka: 2,5 metru - průměr: 25 mm - 100% juta - nosnost: 100 kg na 1m lana - nahoře zakončeno kroužkem o průměru 6 cm, dole volné

Více informací

Trigano Houpací visící balón Trigano

Houpací balón na laně. Úžasná zabava pro holky i kluky. Zkrácením držícího lana možno použít i na menší seatavy a houpačky. Možno zavěsit i na zahradě na silné vhodné nízko rostoucí větvě stromů.

Více informací