HP 301 Ink Cartridge Combo 2-Pack, N9J72AE Tiskněte s HP Společnost HP pomáhá snižovat váš dopad na životní prostředí pomocí bezplatné a snadné recyklace kazet a výrobou kazet z recyklovaných materiálů. Využívejte praktické upozornění na nízký stav inkoustu pro snadnou identifikaci a nákup originálních kazet HP s programem HP SureSupply. Popis produktu Pohodlné funkce usnadňují tisk a zahrnují technologii umožňující dokončení tisku důležitých dokumentů i při nízké hladině některého inkoustu. Volitelné... Celý popis

Koupit za 986 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

HP 301 Ink Cartridge Combo 2-Pack, N9J72AE
Tiskněte s HP
Společnost HP pomáhá snižovat váš dopad na životní prostředí pomocí bezplatné a snadné recyklace kazet a výrobou kazet z recyklovaných materiálů. Využívejte praktické upozornění na nízký stav inkoustu pro snadnou identifikaci a nákup originálních kazet HP s programem HP SureSupply.

Popis produktu
Pohodlné funkce usnadňují tisk a zahrnují technologii umožňující dokončení tisku důležitých dokumentů i při nízké hladině některého inkoustu. Volitelné vysokokapacitní inkoustové kazety poskytují nejlepší výkon pro častý tisk.
Your documents in black and in colour will look exceptionally sharp and vibrant – and they’ll remain that way for decades to come without fading. It’s another reason to make sure you use the ink that works best with HP printers: Original HP ink.
Černé inkoustové kazety HP 301 byly vyvinuty tak, aby poskytovaly uživatelsky příjemné funkce za nízkou cenu. Tiskněte dokumenty s černým textem v laserové kvalitě a s ostrými obrázky v živých barvách, které odolají blednutí.

Technická specifikace

- Typ spotřebního materiálu: Inkoust
- Barva: Black; Tri-color
- Výtěžnost: 190
- Rozměry (Š x H x V): 117 x 38 x 170 mm
- Kompatibilní zařízení: Řada tiskáren HP DeskJet 1000 – J110; Řada multifunkčních tiskáren HP DeskJet 1050 All-in-One – J410; Řada tiskáren HP DeskJet 2000 – J210; Řada multifunkčních tiskáren HP DeskJet 2050 All-in-One – J510; Řada tiskáren HP DeskJet 3000 – J310; Řada multifunkčních tiskáren HP DeskJet 3050 All-in-One – J610; Tiskárna HP DeskJet Ink Advantage 2010 K010; Řada tiskáren HP DeskJet Ink Advantage 2060 All-in-One – K110
Zobrazit více

Bazarové nabídky