HP 302 Tri-color Original Ink Cartridge, , F6U65AE Tiskněte s HP S originálními kazetami HP, které vyhoví vašim návykům, můžete snadno šetřit čas, peníze i starosti. Spolehněte se na konzistentní a vysoce kvalitní výsledky, jaké očekáváte od výrobků značky HP v pohodlí domova nebo na cestách. Popis produktu Kazety, které byly navrženy a testovány pro použití s vaší tiskárnou HP, vám trvale zajistí nejlepší možné výtisky pro domácí, školní i pracovní účely. Využijte tiskárnu HP a inkoust na maximum.... Celý popis

Koupit za 565 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

HP 302 Tri-color Original Ink Cartridge, , F6U65AE
Tiskněte s HP
S originálními kazetami HP, které vyhoví vašim návykům, můžete snadno šetřit čas, peníze i starosti. Spolehněte se na konzistentní a vysoce kvalitní výsledky, jaké očekáváte od výrobků značky HP v pohodlí domova nebo na cestách.

Popis produktu
Kazety, které byly navrženy a testovány pro použití s vaší tiskárnou HP, vám trvale zajistí nejlepší možné výtisky pro domácí, školní i pracovní účely.
Využijte tiskárnu HP a inkoust na maximum. Tiskněte všechny potřebné dokumenty a fotografie ve vysoké kvalitě s originálními inkoustovými kazetami HP, které umožní tiskárnám HP poskytovat trvale kvalitní výsledky.

Technická specifikace

- Typ spotřebního materiálu: Inkoust
- Barva: Tri-color
- Výtěžnost: 165
- Rozměry (Š x H x V): 113 x 37 x 115 mm
- Kompatibilní zařízení: Multifunkční tiskárny HP DeskJet 1110; HP DeskJet 2130; HP DeskJet 3630; HP OfficeJet 3830; HP OfficeJet 4650; HP ENVY 4520
Zobrazit více

Parametry

Výrobce HP
Barva CMY
Kompatibilní značky HP
Tisková technologie inkoustové
Přibližná kapacita tisku 165 stran