HP 827A - Černá - originální - LaserJet - kazeta s barvivem (CF300A) - pro Color LaserJet Managed Flow MFP M880; LaserJet Enterprise Flow MFP M880 Tiskněte s HP Sledujte využití kazet s aplikací HP Web Jetadmin. Díky automatickému odstranění krycí pásky je instalace snadná a rychlá. Originální tonerové kazety HP vám pomohou šetřit energii a zdroje. Předinstalované kazety znamenají méně obalových materiálů a kazety vrácené prostřednictvím programu HP Planet Partners jsou zodpovědným způsobem recyklovány.... Celý popis

Koupit za 2 953 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

HP 827A - Černá - originální - LaserJet - kazeta s barvivem (CF300A) - pro Color LaserJet Managed Flow MFP M880; LaserJet Enterprise Flow MFP M880
Tiskněte s HP
Sledujte využití kazet s aplikací HP Web Jetadmin. Díky automatickému odstranění krycí pásky je instalace snadná a rychlá.
Originální tonerové kazety HP vám pomohou šetřit energii a zdroje. Předinstalované kazety znamenají méně obalových materiálů a kazety vrácené prostřednictvím programu HP Planet Partners jsou zodpovědným způsobem recyklovány.

Popis produktu
Udržujte nízké náklady na tisk a současně zůstaňte produktivní. Tonerové kazety HP Color LaserJet umožňují bezproblémový a stálý tisk. Zabraňte plýtvání spotřebními materiály a nákladným zpožděním s kazetami, které zajišťují výjimečnou spolehlivost.
Díky originálním tonerovým kazetám HP a technologii HP ColorSphere budete tisknout obchodní dokumenty a marketingové materiály v profesionální kvalitě. Získejte trvalé výsledky v kvalitě odpovídající fotografickému obchodu u široké řady papírů vyvinutých pro profesionální kancelářský tisk.

Technická specifikace

- Typ spotřebního materiálu: Toner
- Barva: Black
- Výtěžnost: 29500
- Rozměry (Š x H x V): 584 x 130 x 195 mm
- Kompatibilní zařízení: Řada multifunkčních tiskáren HP Color LaserJet Enterprise flow M880
Zobrazit více

Bazarové nabídky