HP CF364A - originální

0 %
(0 hodnocení)

Tisková technologie:Laserová; Typ produktu spotřebního materiálu:Barevná cartridge/toner/páska Tiskněte s HP Sledujte využití kazet s aplikací HP Web Jetadmin. Díky automatickému odstranění krycí pásky je instalace snadná a rychlá. Originální tonerové kazety HP vám pomohou šetřit energii a zdroje. Předinstalované kazety znamenají méně obalových materiálů a kazety vrácené prostřednictvím programu HP Planet Partners jsou zodpovědným způsobem recyklovány. Popis produktu Udržujte nízké náklady na... Celý popis

Koupit za 7 014 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Tisková technologie:Laserová; Typ produktu spotřebního materiálu:Barevná cartridge/toner/páska
Tiskněte s HP
Sledujte využití kazet s aplikací HP Web Jetadmin. Díky automatickému odstranění krycí pásky je instalace snadná a rychlá.
Originální tonerové kazety HP vám pomohou šetřit energii a zdroje. Předinstalované kazety znamenají méně obalových materiálů a kazety vrácené prostřednictvím programu HP Planet Partners jsou zodpovědným způsobem recyklovány.

Popis produktu
Udržujte nízké náklady na tisk a současně zůstaňte produktivní. Tonerové kazety HP Color LaserJet umožňují bezproblémový a stálý tisk. Zabraňte plýtvání spotřebními materiály a nákladným zpožděním s kazetami, které zajišťují výjimečnou spolehlivost.
Díky originálním tonerovým kazetám HP a technologii HP ColorSphere budete tisknout obchodní dokumenty a marketingové materiály v profesionální kvalitě. Získejte trvalé výsledky v kvalitě odpovídající fotografickému obchodu u široké řady papírů vyvinutých pro profesionální kancelářský tisk.

Technická specifikace

- Typ spotřebního materiálu: Toner
- Barva: Cyan
- Výtěžnost: 30000
- Rozměry (Š x H x V): 603 × 168 × 327 mm
- Kompatibilní zařízení: Tiskárna HP Color LaserJet Enterprise M855 řada tiskáren, HP Color LaserJet Enterprise flow M880 řada multifunkčních tiskáren
Zobrazit více

Bazarové nabídky