HP LaserJet MFP M234dwe Multifunkční tiskárna HP LaserJet MFP M234dwe se perfektně hodí i do kanceláří s náročnějším provozem, kde potřebujete mít k dispozici kvalitní a rychlé zařízení, na které se dá za všech okolností spolehnout. Kromě tisku můžete také kopírovat a skenovat ve vysokém rozlišení. Tiskárna je určená k černobílému tisku, který zvládá rychlostí až 30 stran za minutu. Práci vám ušetří funkce automatického oboustranného tisku. Kromě připojení přes LAN a USB máte k dispozici také technologie Bluetooth a Wi-Fi pro... Celý popis

Koupit za 3 981 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

HP LaserJet MFP M234dwe
Multifunkční tiskárna HP LaserJet MFP M234dwe se perfektně hodí i do kanceláří s náročnějším provozem, kde potřebujete mít k dispozici kvalitní a rychlé zařízení, na které se dá za všech okolností spolehnout. Kromě tisku můžete také kopírovat a skenovat ve vysokém rozlišení. Tiskárna je určená k černobílému tisku, který zvládá rychlostí až 30 stran za minutu. Práci vám ušetří funkce automatického oboustranného tisku. Kromě připojení přes LAN a USB máte k dispozici také technologie Bluetooth a Wi-Fi pro bezdrátové připojení a mobilní tisk na dálku. Do zásobníku se vejde 150 listů papíru, takže jej nemusíte doplňovat každý den.

 
Klíčové vlastnosti:

- Multifunkční zařízení pro tisk, kopírování a skenování
- Kvalitní laserová technologie tisku
- Rychlý černobílý tisk až 30 stran/min
- Práci usnadní automatický oboustranný tisk
- Možnost připojení přes USB i bezdrátově přes Wi-Fi
Multifunkční tiskárna zajistí plynulý chod každé kanceláře.
 
Rychlá práce
Tiskárna vám zajistí výsledky rychle a spolehlivě. Tiskne černobíle rychlostí až 30 stran za minutu, takže se na ni můžete spolehnout i u vícestránkových dokumentů.
 
 

 

Kvalitní tisk

Připojte se pomocí kabelu, nebo využijte možnost bezdrátového tisku přes Bluetooth či Wi-Fi. Laserová technologie zajistí vždy skvělé výsledky, i malé písmo bude na papíře vidět čistě a jasně. Práci vám ulehčí i automatický oboustranný tisk, díky čemuž nebudete muset listy otáčet manuálně.

 
    Šetrná k okolí
I při nepřetržitém pracovním provozu tiskárna nemá negativní vliv na okolní prostředí. Nespotřebovává mnoho energie, kterou navíc ještě šetří díky technologii automatického zapnutí/vypnutí. Kdykoliv ji nepoužíváte, přepne se do úsporného režimu.
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce HP
Maximální formát A4
Barevný tisk ne
Typ zařízení laserové
Oddělené náplně ne
Displej ano
Automatický podavač ano
Šířka 368 mm
Výška 242 mm
Hloubka 299 mm
Hmotnost 7.6 kg
Rozlišení scanneru 600 x 600 DPI
Automatický oboustranný tisk ano
Rozlišení tisku 600x600 DPI
USB ano
LPT ne
Wi-Fi ano
Bluetooth ano
LAN (RJ45) ano
Čtečka karet ne
PictBridge ne
HP+ ano
Zobrazit více parametrů