Odolná hračka pro psy z přírodní pryže vhodná na házení. Možnost vložení pamlsků. Popis Borovicové stromy Ponderosa z centrální části Oregonu nabízí odměnu pro psy posedlé šiškami, a tak byly použity jako inspirace pro hračku Gnawa-a-Cone™ od společnosti Ruffwear. Hračka je pružná, vyrobená z přírodní pryže a podobá se populární šišce z oblasti severozápadního pobřeží Pacifiku. Je navržena tak, aby zaujala a odměnila vaše psy. Masíruje jejich dásně a je velice zábavná díky nepředvídatelným odrazům... Celý popis

Koupit za 149 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Odolná hračka pro psy z přírodní pryže vhodná na házení. Možnost vložení pamlsků. Popis
Borovicové stromy Ponderosa z centrální části Oregonu nabízí odměnu pro psy posedlé šiškami, a tak byly použity jako inspirace pro hračku Gnawa-a-Cone™ od společnosti Ruffwear.
Hračka je pružná, vyrobená z přírodní pryže a podobá se populární šišce z oblasti severozápadního pobřeží Pacifiku. Je navržena tak, aby zaujala a odměnila vaše psy. Masíruje jejich dásně a je velice zábavná díky nepředvídatelným odrazům při dopadu na zem. Snadno čistitelná vnitřní komora může skrývat různé pamlsky jako arašídové máslo nebo jiné pochoutky.

Klíčové vlastnosti

Komora na pamlsky
Snadno se čistí, lze mýt i v myčce nádobí
Vyrobena z přírodního kaučuku, obnovitelného a udržitelného zdroje
Odolná proti rozžvýkání
Zábavná díky nepředvídatelnému odskoku
Fazetový povrch pro masáž dásní
K dispozici v různých barvách

Další informace
Hračky Ruffwear jsou navrženy tak, aby byly interaktivní, protože takhle je to prostě zábavnější. I když hračky vyhovují řadě herních stylů, psi mohou být mazaní a odhodlaní žvýkači, proto doporučujeme hru pod dohledem. Pokud se některá část hračky uvolní nebo oddělí, odeberte hračku a zlikvidujte ji.
Hračka je součástí kolekce inspirované přírodou z okolí Oregonu, domova společnosti Ruffwear.
Zobrazit více

Bazarové nabídky