Plastová přepravka s rozměry 60*40 cm má využití ve všech průmyslových sektorech. Je hygienická, snadno se stohuje a je tak využitelná pro dopravu i skladování. Materiál je odolný vůči chladu a kontaktnímu teplu, proti kyselinám a louhům. Pro výrobu se používá vysoce jakostní PP. Tvar přepravek, především pak jejich dno, je optimalizováno pro použití v automatizované logistice. Rozměry Euro přepravek jsou kompatibilní s Euro paletami, na kterých je lze stohovat i přepravovat. Výhodou těchto přepavek... Celý popis

Koupit za 242 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Plastová přepravka s rozměry 60*40 cm má využití ve všech průmyslových sektorech. Je hygienická, snadno se stohuje a je tak využitelná pro dopravu i skladování. Materiál je odolný vůči chladu a kontaktnímu teplu, proti kyselinám a louhům. Pro výrobu se používá vysoce jakostní PP. Tvar přepravek, především pak jejich dno, je optimalizováno pro použití v automatizované logistice.
Rozměry Euro přepravek jsou kompatibilní s Euro paletami, na kterých je lze stohovat i přepravovat. Výhodou těchto přepavek je, že se dají stohovat také velké přepravky na menší. Přepravky lze doplnit také plastovým víkem.

Vlastnosti

Euro přepravka s plným dnem a stěnami
uzavřené rukojeti
vnější rozměry 600*400*75 mm
vnitřní rozměry u horního okraje 570*370 mm
vnitřní rozměry dna 555*355
vnitřní hloubka 70 mm
nosnost 10 kg
stohovací přepravka
barva šedá

Rozměry

A = 60 cm

B = 40 cm

C = 7,5 cm

Nízká plastová EURO přepravka s rozměry 600*400*75 mm s plnými stěnami a dnem.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tavobal
Výška boxu 7.5 cm
Šířka boxu 40 cm
Materiál plastové