Plastové Euro přepravky s rozměry 60*40 cm jsou velice odolné proti nárazům a zkroucení, odolávají ale také agresivním látkám, olejům, slabším kyselinám. Lze je použít i v poloautomatických a automatických skladech a provozech. Vnitřní strana stěn je hladká, takže lze plně využít celý objem přepravky. Rozměry Euro přepravek jsou kompatibilní s Euro přepravkami, na kterých je lze stohovat i přepravovat. Výhodou těchto přepavek je, že se dají stohovat také velké přepravky na menší. Přepravky lze... Celý popis

Koupit za 242 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Plastové Euro přepravky s rozměry 60*40 cm jsou velice odolné proti nárazům a zkroucení, odolávají ale také agresivním látkám, olejům, slabším kyselinám. Lze je použít i v poloautomatických a automatických skladech a provozech. Vnitřní strana stěn je hladká, takže lze plně využít celý objem přepravky.

Rozměry Euro přepravek jsou kompatibilní s Euro přepravkami, na kterých je lze stohovat i přepravovat. Výhodou těchto přepavek je, že se dají stohovat také velké přepravky na menší. Přepravky lze doplnit také plastovým víkem.

Vlastnosti

Euro přepravka s plným dnem a stěnami
uzavřené rukojeti
vnější rozměry 600*400*120 mm
vnitřní rozměry u horního okraje 570*370 mm
vnitřní rozměry dna 555*355
vnitřní hloubka 105 mm
nosnost 10 kg
stohovací přepravka
barva šedá

Rozměry

A = 60 cm

B = 40 cm

C = 12 cm

Euro přepravka s plnými stěnami, rozměry 600*400*120 mm.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tavobal
Výška boxu 7.5 cm
Šířka boxu 40 cm
Materiál plastové