Hurtta Extreme overall

91 %
(15 hodnocení)

Obleček Hurtta Extreme overal ostružinový 35S Psí overal Hurtta Extreme má tepelnou trikotovou kapuci, kterou lze zvednout, aby zahřívala náchylné uši a celkově hlavu zvířete. Moderní overal chrání především svalstvo, dále pak krk, břicho a hrudní koš. Příjemný měkký materiál nikterak neomezuje zvíře v pohybu. Použitý materiál je příjemný i pro citlivější jedince. Efektivní reflexní 3M prvky a potisky zlepšují bezpečnost psa při zhoršené viditelnosti (např. při venčení v šeru nebo tmě). Výhodou... Celý popis

Koupit za 2 698 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Obleček Hurtta Extreme overal ostružinový 35S

Psí overal Hurtta Extreme má tepelnou trikotovou kapuci, kterou lze zvednout, aby zahřívala náchylné uši a celkově hlavu zvířete. Moderní overal chrání především svalstvo, dále pak krk, břicho a hrudní koš. Příjemný měkký materiál nikterak neomezuje zvíře v pohybu. Použitý materiál je příjemný i pro citlivější jedince. Efektivní reflexní 3M prvky a potisky zlepšují bezpečnost psa při zhoršené viditelnosti (např. při venčení v šeru nebo tmě). Výhodou overalu je fóliová vložka, která odráží tělesné teplo zpět k tělu a aktivuje tak krevní oběh. Oblečky pro psy Hurtta jsou vyrobeny ve Finsku a jedná se o špičkové chovatelské příslušenství (oblečky, vodítka, postroje, obojky atd.). Model Extreme je vodě i větruvzdorný.

Model Extreme Overall je střižen pro malá krátkonohá plemena i pro středně velká plemena. Regulátor délky zad je umístěn na vnitřní straně overalu). Pro správně zvolenou velikost je ovšem nutné důkladně přeměřit veškeré požadované míry viz Velikostní tabulka. Velikosti jsou výrobcem uvedeny jako kombinace čísla a písmena S nebo M. Číslo uvádí +/- délku zad a písmeno konstrukci těla psa.

Velikost S = základní velikost pro malá štíhlá krátkonohá plemena (např. tibetský španěl nebo jack russell terrier)
Velikost M = základní velikost plemena se středně velkým krkem, hrudníkem a délkou končetin (např. knírač nebo labrador)

Vlastnosti oblečku Extreme Overall:

- 3M reflexní prvky

- Nastavitelný obvod pasu a hrudníku

- Nastavitelná délka zad (umístěno na vnitřní straně)

- Uzavíratelný otvor postroje

- Vodoodpudivá úprava Rudolf ECO (bez fluoruhlíků)

- Fóliová podšívka odrážející tělesné teplo

- Vysoká kapuce podšitá fólií

- Vysoká trikotová kapuce (ochrana krku a uší)

- Izolační vata (120 - 140 g/m2)

- Integrovaný postroj (25S) nebo otvor pro postroj (30S–65M)

- Velké reflexní potisky

- Měkký materiál

- Zapínání na zip

- Vespod větrná fólie

Barva: ostružina (černá)
Velikost: 35S (více informací v galerii produktu nebo v sekci "Velikostní tabulka") - špatně zvolená velikost není důvodem pro uznání reklamace (možné je pouze Odstoupení od kupní smlouvy)

UPOZORNĚNÍ: Více informací k velikostem najdete v galerii produktu nebo v sekci "Velikostní tabulka". Kromě délky zad (backlength) je uveden i obvod hrudníku (chest), obvod krku (neckline) a délka předních (fore leg) a zadních noh (hind leg).
Zobrazit více

Parametry

Materiál Impregnované, Šusťákové
Výrobce Hurtta
Reflexní ano
Druh overaly
Zimní ano
Nepromokavé ano
S kapucí ano
Funkční ano
Zobrazit více parametrů