Hurtta Extreme Warmer Camo

100 %
(3 hodnocení)

Outdoorový zimní obleček pro psy HURTTA Extreme Warmer CORAL CAMO Extra zateplená bunda pro psy HURTTA Extreme Warmer je nejteplejší zimní obleček nejen pro aktivní psy pro hry a vycházky za mrazivého zimního počasí – až do -30 °C. Dokonalý teplotní a pocitový komfort ale ocení také psi po tréninku agility, krátkosrstí nebo bez podsady, a také starší psi vyžadující teplo. Vysoký nastavitelný límec a do detailu propracovaný střih bundy ochrání chrudník a choulostivé svalové partie vašeho psa i za... Celý popis

Koupit za 2 342 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Outdoorový zimní obleček pro psy HURTTA Extreme Warmer CORAL CAMO

Extra zateplená bunda pro psy HURTTA Extreme Warmer je nejteplejší zimní obleček nejen pro aktivní psy pro hry a vycházky za mrazivého zimního počasí – až do -30 °C. Dokonalý teplotní a pocitový komfort ale ocení také psi po tréninku agility, krátkosrstí nebo bez podsady, a také starší psi vyžadující teplo. Vysoký nastavitelný límec a do detailu propracovaný střih bundy ochrání chrudník a choulostivé svalové partie vašeho psa i za velmi chladného počasí.

- Barva: červená.

- Vzor: CORAL CAMO.

 

 

Svrchní vrstvu bundy tvoří voděodolný (vodní sloupec 3 000 mm) a přitom prodyšný materiál, tepelnou pohodu zajistí speciální termoizolační folie odrážející tělesné teplo zpět. HURTTA Extreme Warmer se skvěle přizpůsobí anatomii každého psa – hrudník, délka zad a obvod límce jsou jednoduše nastavitelné.

A myslíme i na bezpečnost vašich psů – bunda je opatřena reflexními bezpečnostními prvky pro lepší viditelnost za tmy a snížené viditelnosti.

 

Stejně jako všechny výrobky HURTTA je i bunda Extreme Warmer vyrobena z těch nejkvalitnějších funkčních materiálů s prvky pro bezpečnost a pohodu vašeho psa:

- voděodolný materiál na povrchu ochrání vaše psy před větrem, vlhkem a sychravým počasím,

- termoizolační folie spolehlivě ochrání před suchým mrazem,

- uzavíratelný otvor na zádech umožňuje prostrčení vodítka k připevnění na postroj,

- 3M reflexní prvky zajistí viditelnost a bezpečí vašich psů za snížené viditelnosti.

Pro výběr velikosti je rozhodující správné změření délky zad, obvodu krku a obvodu hrudníku vašeho psa. Díky širokým možnostem nastavení oblečku je rozhodujícím parametrem délka zad – zvolte velikost co nejblíže naměřené délce.

 
Jak správně změřit psa

 

Jediným pravidlem je měřit psa ve stoje, ideálně látkovým krejčovským metrem. K naměřené hodnotě nepřičítejte žádné cm navíc jako rezervu – jednotlivé velikosti oblečků jsou přizpůsobeny specifické anatomii typických zástupců plemen a s určitou rezervou se počítá už při jejich šití.

-
Délka zad

Psa měřte ve stoje. Přiložte metr ke hřbetnímu hrbolku – kohoutku, a kopírujte tělo psa až ke kořeni ocasu. Pokud nemůžete přesně najít kohoutek, využijte jednoduchou pomůcku: nasaďte psovi obojek více „na volno“, na krku ho přidržte a na zádech ho nechte spadnout volně na hřbet. Za kohoutek pak berte právě to místo, kde se dotýká hřbetu.

Délka zad je jednoduše vzdálenost od kohoutku ke kořeni ocasu. Hřbetní hrbol – kohoutek, je nejvyšší místo hřbetu psa, teprve za ním začíná krk a hlava. Kořen ocasu určíte nejlépe zvednutím ocásku nahoru.

-
Obvod krku

Metr přiložte na kohoutek a změřte obvod krku mírně šikmo směrem dolů. Při měření doporučujeme vložit pod metr dva prsty, aby byl obleček nebo obojek u krku mírně volnější a psa neškrtil.

-
Obvod hrudníku

Psa opět měřte ve stoje. Metr přiložte hned za přední packy a kopírujte nejširší obvod hrudního koše.

 
Tabulka velikostí oblečků HURTTA

Velikost
Délka zad (od kohoutku k ocasu)
Obvod krku

Obvod hrudníku
Příklady plemen

25
25 cm
31 cm
30–50 cm
čivava, TOY pudl, papillon

30
30 cm
39 cm
36–62 cm
trpasličí pinč, jack russel teriér, tibetský španěl

35
35 cm
52 cm
43–67 cm
border teriér, bišonek, knírač malý

40
40 cm
54 cm
45–72 cm
sheltie, cairn teriér, kokršpaněl

45
45 cm
60 cm
50–82 cm
pyrenejský ovčák, pumi, kanadský retrívr

50
50 cm
65 cm
54–85 cm
border kolie, irish soft coated teriér, španělský vodní pes

55
55 cm
73 cm
56–91 cm
australský ovčák, velššpringršpaněl, kolie

60
60 cm
76 cm
58–96 cm
labradorský retrívr, bearded kolie, zlatý retrívr

65
65 cm
75 cm
58–106 cm
rotvajler, knírač velký, bílý švýcarský ovčák

  
Zobrazit více

Parametry

Materiál Neoprén, softshell, houndtex
Výrobce Hurtta
Reflexní ano
Druh bundy
Zimní ano
Nepromokavé ano
S kapucí ano
Funkční ano
Zobrazit více parametrů