HUSKY Cyklon HLE + Tubo Robo TR900 Centrální vysavač HUSKY Cyklon včetně sady příslušenství s hadicí 9,1m ZDARMA. Navíc sleva na robotický vysavač Tubo Robo TR900 při zakoupení setu centrální vysavač + robotický vysavač. Zcela nový model centrálního vysavače Husky Cyklon HLE. Tento vysavač je dodáván se sadou příslušenství PAK-GEN-30PBL s hadicí 9,1m zdarma, která obsahuje nástavce, teleskopickou tyč atd. Cyklon je velice silný centrální vysavač. Je vhodný pro velké nebo střední rodinné domy.... Celý popis

Koupit za 54 329 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

HUSKY Cyklon HLE + Tubo Robo TR900

Centrální vysavač HUSKY Cyklon včetně sady příslušenství s hadicí 9,1m ZDARMA. Navíc sleva na robotický vysavač Tubo Robo TR900 při zakoupení setu centrální vysavač + robotický vysavač.

Zcela nový model centrálního vysavače Husky Cyklon HLE. Tento vysavač je dodáván se sadou příslušenství PAK-GEN-30PBL s hadicí 9,1m zdarma, která obsahuje nástavce, teleskopickou tyč atd. Cyklon je velice silný centrální vysavač.

Je vhodný pro velké nebo střední rodinné domy. Disponujeme velkou sací silou a nabízí skvělý uživatelský komfort. Vybaven je průmyslovým Bypass motorem, který zaručuje dlouhou životnost. Upozornění na omezení a vyloučení záruky: v případě použití jiného než originálního náhradního dílu, příslušenství či spotřebního materiálu (např. filtračních sáčků) může dojít k ukončení prodloužené záruky.

Nový centrální vysavač Husky Cyklonse je dodáván včetně sady nástavců, teleskopické tyče a hadicí 9,1 m. Jedná se o velice výkonnou vysavačovou jednotku ve speciální limitované edici. Tento centrální vysavač je ideální pro střední a velké rodinné domy. Nabízí velmi silný výkon a  uživatelský komfort při vysávání. Jeho "srdce" tvoří průmyslový Bypass motor. Model Cyklon uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky co se týká požadavku na výkon, spolehlivost a minimální údržbu. Upřednostněte kvalitu, výkon a dlouhou životnost před spotřebním zbožím!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Husky