HUSKY Evolution

0 %
(0 hodnocení)

HUSKY Evolution Centrální vysavač HUSKY EVOLUTION včetně sady příslušenství Generic 9,1m ZDARMA. Zcela nový model centrálního vysavače Husky Evolution. Tento vysavače dodáváme se sadou příslušenství PAK-GEN-30PBL, která obsahuje nástavce, teleskopickou tyč a hadicí v délce 9,1 m. Evolution je velice silný centrální vysavač. Je vhodný pro velké nebo střední rodinné domy. Disponujeme velkou sací silou a nabízí skvělý uživatelský komfort. Vybaven je průmyslovým Bypass motorem s nezávislým chlazením.... Celý popis

Koupit za 37 498 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

HUSKY Evolution

Centrální vysavač HUSKY EVOLUTION včetně sady příslušenství Generic 9,1m ZDARMA.

Zcela nový model centrálního vysavače Husky Evolution. Tento vysavače dodáváme se sadou příslušenství PAK-GEN-30PBL, která obsahuje nástavce, teleskopickou tyč a hadicí v délce 9,1 m. Evolution je velice silný centrální vysavač.

Je vhodný pro velké nebo střední rodinné domy. Disponujeme velkou sací silou a nabízí skvělý uživatelský komfort. Vybaven je průmyslovým Bypass motorem s nezávislým chlazením. Upozornění na omezení a vyloučení záruky: v případě použití jiného než originálního náhradního dílu, příslušenství či spotřebního materiálu (např. filtračních sáčků) může dojít k ukončení prodloužené záruky.

Nový centrální vysavač Husky Evolution je dodáván včetně sady nástavců, teleskopické tyče a hadicí 9,1 m. Jedná se o velice výkonnou vysavačovou jednotku ve speciální limitované edici. Tento centrální vysavač je ideální pro střední a velké rodinné domy. Nabízí velmi silný výkon a  uživatelský komfort při vysávání. Jeho "srdce" tvoří průmyslový Bypass motor s nezávislým chlazením. Model Evolution uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky co se týká požadavku na výkon, spolehlivost a minimální údržbu. Upřednostněte kvalitu, výkon a dlouhou životnost před spotřebním zbožím!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Husky
Příkon 1981 W
Sací výkon 683.3 W