Husky HUSKY FLEX

72 %
(4 hodnocení)

Husky Flex Úvodní model řady centrálních vysavačů Husky opravdu špičkové kvality. Tento model má navíc zabudovaný tlumič výfuku, čímž se řadí mezi nejtišší centrální vysavače na trhu. Pro malé i střední RD a byty s vnějším výfukem vzduchu. Má vysoce účinný samočistící filtrační systém, který díky cyklónovému proudění vzduchu v nádobě, strhává nečistoty z filtru a tím jej průběžně čistí. Pro malé i střední RD a byty Samočistící cyklonový filtr. Vysoce účinný filtrační systém zachytí až 97,5... Celý popis

Koupit za 25 398 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Husky Flex

Úvodní model řady centrálních vysavačů Husky opravdu špičkové kvality. Tento model má navíc zabudovaný tlumič výfuku, čímž se řadí mezi nejtišší centrální vysavače na trhu.

Pro malé i střední RD a byty s vnějším výfukem vzduchu. Má vysoce účinný samočistící filtrační systém, který díky cyklónovému proudění vzduchu v nádobě, strhává nečistoty z filtru a tím jej průběžně čistí.

Pro malé i střední RD a byty

Samočistící cyklonový filtr. Vysoce účinný filtrační systém zachytí až 97,5 % částic o velikosti do 0,1 mikronu, včetně alergenů, bakterií i vlhkosti. Zajišťuje vynikající kvalitu vzduchu.

Filtr je možno prát v automatické pračce.

LED - inteligentní kontrola o stavu vysavačové jednotky 

Univerzální systém lze použít s nebo bez filtračního sáčku. Pokud je užíván s filtračním sáčkem, probíhá dvojí filtrace, která zajišťuje bezkonkurenční kvalitu vzduchu a zabraňuje kontaktu s prachem a alergeny.

K této vysavačové jednotce si můžete vybrat z pestré nabídky příslušenství. Také lze mezi sebou kombinovat sady s bezdrátovou technologií BW a technologií s nízkonapěťovým rozvodem LV pokud bude požadována druhá sada pro garáž nebo patro domu.

Celokovové provedení - garance spolehlivosti

Neuvěřitelně nízká hladina hluku díky integrovanému tlumiči

Silný motor – AMETEK Lamb (USA) s dvoustupňovou turbínou - (až 5x větší výkon než u přenosných vysavačů)

Velká kapacita (21,2 l), odpadová nádoba z leštěného hliníku s ergonomickými držadly a úchyty pro snadné zacházení.

Systém soft-start a soft-stop pomalého spuštění a vypínání pro zdokonalenou funkčnost a delší životnost motoru

Ergonomická madla s úchyty pro pohodlnou manipulaci s nádobou na prach
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Husky
Hmotnost 10.6 kg