Hütermann 2642

0 %
(0 hodnocení)

Vylaďte svůj interiér auta do pohody a klidu pomocí našeho aroma difuzéru. Pokud nemáte rádi obyčejné voňavé stromky a jiné levné náhrady, které nesvědčí vašemu zdraví, ze kterých vám není nejlépe, tak tento jednoduchý aroma difuzér je přesně pro vás! Pomocí tamponku a pár kapek esenciálního oleje provoní interiér vašeho auta. Díky nastavitelnému ventilku si také určíte intenzitu vůně. Klip aroma difuzéru jednoduše vložíte do mřížky u ventilace auta a proudící vzduch provoní auto během chvilky.... Celý popis

Koupit za 135 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vylaďte svůj interiér auta do pohody a klidu pomocí našeho aroma difuzéru.

Pokud nemáte rádi obyčejné voňavé stromky a jiné levné náhrady, které nesvědčí vašemu zdraví, ze kterých vám není nejlépe, tak tento jednoduchý aroma difuzér je přesně pro vás! Pomocí tamponku a pár kapek esenciálního oleje provoní interiér vašeho auta. Díky nastavitelnému ventilku si také určíte intenzitu vůně. Klip aroma difuzéru jednoduše vložíte do mřížky u ventilace auta a proudící vzduch provoní auto během chvilky.

Nejsou potřeba žádné baterie či nabíječka! Provoz tohoto aromadifuzéru je ekonomický, jemné mikročástice vonného oleje se uvolňují pouze pomocí proudícího vzduchu z ventilátoru topení.

Při změně vůně je potřeba vyměnit celý vatový tamponek, který najdete také v naší nabídce. Na nový tamponek poté nakapete 4 až 5 kapek esenciálního oleje.

Technické parametry:

- Rozměry: 80x13mm
- Materiál: kov
- Barva: Černá

Součástí balení je 1 nenavoněný tamponek.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hütermann