Huzaro Hero 6.0 černý

97 %
(2 hodnocení)

Rohový herní stůl Huzaro v černé barvě, vyrobený z materiálů nejvyšší kvality a navržený podle nejnovějších trendů. Herní stůl Huzaro Hero 6.0 Black RGB SPECIÁLNÍ VLASTNOSTI: - Rohový herní stůl Huzaro Hero 6.0 RGB LED - RGB LED herní osvětlení - Na výběr množství barev a úžasných světelných efektů - 4 hudební režimy pro synchronizaci osvětlení s vaší oblíbenou hudbou - Ovládejte pomocí bezdrátového dálkového ovladače nebo aplikace přímo z telefonu - Možnost instalace na pravou a levou stranu... Celý popis

Koupit za 3 182 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Rohový herní stůl Huzaro v černé barvě, vyrobený z materiálů nejvyšší kvality a navržený podle nejnovějších trendů.

Herní stůl Huzaro Hero 6.0 Black RGB

SPECIÁLNÍ VLASTNOSTI:
- Rohový herní stůl Huzaro Hero 6.0 RGB LED
- RGB LED herní osvětlení
- Na výběr množství barev a úžasných světelných efektů
- 4 hudební režimy pro synchronizaci osvětlení s vaší oblíbenou hudbou
- Ovládejte pomocí bezdrátového dálkového ovladače nebo aplikace přímo z telefonu
- Možnost instalace na pravou a levou stranu
- Vhodné pro rohové umístění
- Skříňka stolu je pokryta odolným karbonovým materiálem
- Mimořádně odolná deska
- Stabilní rám, ocelová konstrukce a zesílené nohy
- Nastavitelné nožičky vyrovnávají nerovné podlahy
- Snadná, rychlá montáž

RGB LED OSVĚTLENÍ
Pohodlná a designová herní a vzdělávací stanice? Je to možné se stolem Hero 6.0 s RGB LED pásky na okrajích stolové desky. Mnoho barev a světelných efektů na výběr vytvoří úžasnou herní atmosféru v každém interiéru. Stačí posunout stůl na zeď nebo nábytek a velkolepě osvětlit vaši pracovní stanici.

SYNCHRONIZACE OSVĚTLENÍ S HUDBOU
Vizuální a hudební hostina u vás doma. Díky 4 hudebním režimům bude osvětlení stolu měnit barvy a pulsovat v rytmu vašich oblíbených skladeb. Vše, co potřebujete, je telefon s připojením Bluetooth pro pohodlné ovládání LED diod pomocí speciální aplikace. Vyberte si svůj oblíbený režim a užijte si jedinečnou podívanou.

BEZDRÁTOVÉ OVLÁDÁNÍ DÁLKOVÝM OVLÁDÁNÍM NEBO SMARTFONem
Ovládejte osvětlení z pohodlí vaší pohovky. Díky bezdrátovému dálkovému ovladači s dosahem až 8 metrů můžete měnit osvětlení pracovního stolu odkudkoli v místnosti. Intuitivní ovladač zaručuje snadné ovládání. Osvětlení můžete změnit také pomocí vyhrazené aplikace ve vašem chytrém telefonu. Vytvoření nálady v místnosti nebylo nikdy jednodušší!

ROHOVÝ STŮL
Rozumné využití prostoru je klíčové při zařizování každého interiéru. Nábytek je však málokdy navržen tak, aby využil prostor k maximu. Díky vrchní části ve tvaru L je Hero 6.0 nejen praktický, ale především nastavitelný.

DVĚ MOŽNOSTI INSTALACE
V závislosti na vašich preferencích lze psací stůl sestavit dvěma způsoby: se širším nástavcem na levé nebo pravé straně. Celý proces je velmi jednoduchý a uživatelská příručka vás provede bez ohledu na preferovanou stránku.

ERGONOMIE A KOMFORT
Stolová deska ve tvaru L vám umožní pohodlně uspořádat jakoukoli pracovní nebo zábavnou stanici. Hodně místa vždy po ruce? Všechna zařízení ve správných pozicích? Ne náhodou jsou hitem posledních měsíců rohové psací stoly. Je to jednoduše praktické a pohodlné řešení.

DESKA S CARBON FLEX NÁTĚREM
Deska stolu je pokryta speciálním povlakem podobným uhlíku. Jedná se o mimořádně praktické řešení, stolová deska je odolná, odolná vůči poškrábání a nečistotám a zároveň skvěle vypadá.

ODOLNÁ DESKA!
Stolová deska o tloušťce 15 mm, vyrobená z odolné desky, zaručuje stabilitu i při velmi vysokém tlaku.

SPECIFIKACE
Výrobce: Huzaro
Model: Hero 6.0 Black RGB
Konstrukce: Rohová
Deska stolu: 147 × 112 cm
Tloušťka desky stolu: 15 mm
Zesílený rám
Nohy: Nastavitelné
Zobrazit více

Parametry

Barva černé
Výrobce Huzaro
Materiál nohou Kov
Materiál desky laminové