Kryt prahu pátých dveří Hyundai Tucson IV 2021-2023 • nerez s karbonem (nepasuje na N-Line) Praktická lišta vám efektivně ochrání nakládací hranu zadního nárazníku auta před trvalým odřením laku nebo jiným poškozením během manipulace s jakýmkoliv nákladem.  Nákupem této ochrany dveří tak můžete ušetřit nemalé prostředky, které byste jinak zbytečně věnovali servisům nebo autolakovnám. Funkce krytu ale není pouze o bezpečnosti vašeho vozu, získáte také elegantní a stylový doplněk, který mu dodá moderní... Celý popis

Koupit za 2 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kryt prahu pátých dveří Hyundai Tucson IV 2021-2023 • nerez s karbonem (nepasuje na N-Line)
Praktická lišta vám efektivně ochrání nakládací hranu zadního nárazníku auta před trvalým odřením laku nebo jiným poškozením během manipulace s jakýmkoliv nákladem. 

Nákupem této ochrany dveří tak můžete ušetřit nemalé prostředky, které byste jinak zbytečně věnovali servisům nebo autolakovnám.

Funkce krytu ale není pouze o bezpečnosti vašeho vozu, získáte také elegantní a stylový doplněk, který mu dodá moderní ráz. Každý kryt nákladové hrany je výrobcem designově řešen tak, aby k danému modelu vozu dokonale a přesně padl, více ve fotogalerii.

Tento kryt prahu pátých dveří je vyroben z kvalitní nerezové oceli (žádný laciný hliník ale poctivý kov), jejíž profil je ze dvou vrstev nerezu a vnější hrana ohybem přesahuje (chrání) lem nárazníku.
Snadná montáž
Montáž je velmi snadná pomocí pevné samolepící fólie ze spodní strany krytu, kterou strhnete a poté kryt přilepíte na očištěnou a odmaštěnou hranu zadního nárazníku.
Fotografie
jsou pouze ilustrační, není to lišta vyfocená na tomto modelu vozu.
Specifikace a parametry

- Výrobce: Alu-Frost
- Materiál: nerezová ocel tloušťky 2x 0,5 mm (dvouplášť) + karbonová folie MACtac se strukturovaným povrchem

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Alufrost