IB LAURSEN Dřevěné prkénko Acacia Wood Rectangle, přírodní barva, dřevo. Dřevěné prkénko z akáciového dřeva bude praktický pomocník i stylový doplněk! Krájejte na něm ovoce až budete chystat letní koláč nebo na něm servírujte šťavnaté steaky. Prkénko má krásně prokreslenou strukturu dřeva a potěší každého gurmána. Dánská značka IB Laursen byla založena v roce 1971 samotným Ib Laursenem a rychle se stala nedílnou součástí všech severských domácností a oblíbenou značkou všech milovníků skandinávského... Celý popis

Koupit za 799 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

IB LAURSEN Dřevěné prkénko Acacia Wood Rectangle, přírodní barva, dřevo. Dřevěné prkénko z akáciového dřeva bude praktický pomocník i stylový doplněk! Krájejte na něm ovoce až budete chystat letní koláč nebo na něm servírujte šťavnaté steaky. Prkénko má krásně prokreslenou strukturu dřeva a potěší každého gurmána.

Dánská značka IB Laursen byla založena v roce 1971 samotným Ib Laursenem a rychle se stala nedílnou součástí všech severských domácností a oblíbenou značkou všech milovníků skandinávského stylu.

Po skončení hodování jej jednoduše opláchnětě teplou vodou a za pomocí jemného jaru smyjte mastnotu. Pokud mu budete chtít dopřát extra péči, po umytí jej nechte řádně vyschnout a poté aplikujte lehkou vrstvu olivového oleje. výška 1,5cm / šířka 20 cm / délka 35 cm Vyrobeno z akáciového dřeva.
Myjte pouze ručně, opláchnutím.
Nenamáčet, nechat vyschnout. za skvělé ceny na Bellarose.cz!
Zobrazit více

Parametry

Materiál dřevěná