IB LAURSEN Papírový sáček Flower Blooms 28,5cm, růžová barva, modrá barva, zelená barva, žlutá barva, krémová barva, papír. Dodejte dárku přidanou hodnotu krásným balením. Uložte jej do papírového sáčku z dílny dánské značky Ib laursen, který okouzlí svým romantickým motivem barevného lučního kvítí. Papírový sáček bude skvělou volbou pro balení menších dárků. Vměstná se do něj lahodný sypaný čaj, hned několik čokolád, zrnková káva a nebo třeba menší knížka. A čím potěšíte oslavence vy? A když... Celý popis

Koupit za 26 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

IB LAURSEN Papírový sáček Flower Blooms 28,5cm, růžová barva, modrá barva, zelená barva, žlutá barva, krémová barva, papír. Dodejte dárku přidanou hodnotu krásným balením. Uložte jej do papírového sáčku z dílny dánské značky Ib laursen, který okouzlí svým romantickým motivem barevného lučního kvítí. Papírový sáček bude skvělou volbou pro balení menších dárků. Vměstná se do něj lahodný sypaný čaj, hned několik čokolád, zrnková káva a nebo třeba menší knížka. A čím potěšíte oslavence vy?

A když papírový sáček ještě doplníte provázkem, washi páskou, stužkou - dokonalý dárek je na světě! Výška 28,5 cm, šířka 18 cm, hloubka 10 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ib Laursen
Výška 28.5 cm
Šířka 18 cm