IB LAURSEN Papírový sáček Green Grass 28,5 cm, krémová barva, papír. Krásný papírový sáček s motivem travin v tmavě zelené barvě, bude skvělou volbou pro rychlé zabalení dárečků a malých radostí pro vaše blízké. Doplňte ho provázkem nebo stužkou a dokonalý balíček je na světě. Značka IB Laursen je již od roku 1971 nedílnou součástí všech severských domácností a oblíbenou značkou milovníků skandinávského stylu. výška 28,5 cm / šířka 18 cm / hloubka 10 cm Vyrobeno z papíru. za skvělé ceny na Bellarose.cz! Celý popis

Koupit za 26 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

IB LAURSEN Papírový sáček Green Grass 28,5 cm, krémová barva, papír. Krásný papírový sáček s motivem travin v tmavě zelené barvě, bude skvělou volbou pro rychlé zabalení dárečků a malých radostí pro vaše blízké. Doplňte ho provázkem nebo stužkou a dokonalý balíček je na světě.

Značka IB Laursen je již od roku 1971 nedílnou součástí všech severských domácností a oblíbenou značkou milovníků skandinávského stylu. výška 28,5 cm / šířka 18 cm / hloubka 10 cm Vyrobeno z papíru. za skvělé ceny na Bellarose.cz!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ib Laursen
Výška 28.5 cm
Šířka 18 cm