Již hotová jednosložková, polotekutá hmota na bázi polymerové disperze. Po zaschnutí hmoty se vytvoří vysoce elastický, těsný, voděodolný nátěr s dobrou přilnavostí k podkladu. Hydroizolace je určena k provádění hydroizolačních nátěrů pod keramické obklady a dlažbu v interiérech a exteriérech budov: balkóny, terasy, lodžie, mokré prostory, koupelny, sprchy, toalety, prádelny, sklepy, kuchyně, umývárny apod. Aplikuje se na podklady: beton, cementové, vápeno-cementové omítky, zdivo s plnou spárou,... Celý popis

Koupit za 1 240 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Již hotová jednosložková, polotekutá hmota na bázi polymerové disperze. Po zaschnutí hmoty se vytvoří vysoce elastický, těsný, voděodolný nátěr s dobrou přilnavostí k podkladu.

Hydroizolace je určena k provádění hydroizolačních nátěrů pod keramické obklady a dlažbu v interiérech a exteriérech budov: balkóny, terasy, lodžie, mokré prostory, koupelny, sprchy, toalety, prádelny, sklepy, kuchyně, umývárny apod. Aplikuje se na podklady: beton, cementové, vápeno-cementové omítky, zdivo s plnou spárou, stěny ze silikátových i pálených cihel a pórobetonů. Podlahy betonové, cementové a anhydritové. Pro zvýšení účinnosti se vkládají do rohů, koutů a dilatačních spár těsnicí pásy a průchody.

+ Interiér i exteriér.

+ Bezespará, snadná aplikace válečkem nebo štětcem.

+ Zabraňuje pronikání vlhka a vody.

+ Snadná a rychlá aplikace.

+ Kvalitní povrch.

+ Ekologická bez organických látek.

Spotřeba: 1,5 kg/m² při 2 nátěrech
Zobrazit více

Podobné produkty