Trizand 27482 5 mm černé

0 %
(0 hodnocení)

Černé boty do vody ve velikosti 42 jsou praktickým vybavením na pláž, jezero i pro rekreační vodní sporty. Rychleschnoucí materiál a protiskluzová podrážka o tloušťce 5 mm zvyšují pohodlí a jistotu kroku na mokrém i kluzkém povrchu. Obuv pomáhá chránit chodidla před kamínky a nerovnostmi a zpříjemňuje pohyb ve vodě i na břehu. Model má flexibilní střih, který usnadňuje obouvání i zouvání. Stabilitu na noze zajišťuje stahovací šňůrka se zarážkou, takže bota lépe drží i při aktivním pohybu. Vnitřní... Celý popis

Koupit za 319 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Černé boty do vody ve velikosti 42 jsou praktickým vybavením na pláž, jezero i pro rekreační vodní sporty. Rychleschnoucí materiál a protiskluzová podrážka o tloušťce 5 mm zvyšují pohodlí a jistotu kroku na mokrém i kluzkém povrchu. Obuv pomáhá chránit chodidla před kamínky a nerovnostmi a zpříjemňuje pohyb ve vodě i na břehu.
Model má flexibilní střih, který usnadňuje obouvání i zouvání. Stabilitu na noze zajišťuje stahovací šňůrka se zarážkou, takže bota lépe drží i při aktivním pohybu. Vnitřní vložka o délce 27 cm je z EVA a netkané textilie a přispívá k pohodlí při nošení. Podešev z TPR poskytuje potřebnou přilnavost.
Na výrobu byly použity materiály polyester, syntetické vlákno, PU, guma a PP. Tato kombinace je odolná vůči vlhkosti a rychle schne po kontaktu s vodou. Boty jsou určeny pro rekreaci a vodní sporty.
Specifikace: 

Velikost: 42
Délka vnitřní vložky: 27 cm
Barva: černá
Tloušťka podrážky: 5 mm
Materiál: polyester + syntetické vlákno + PU + guma + PP
Podrážka: TPR
Vložka: EVA + netkaná textilie
Určení: rekreace, vodní sporty
Vlastnosti: protiskluzová podrážka, rychleschnoucí materiál, flexibilní střih, stahovací šňůrka se zarážkou
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trizard
Barva černá