Krém na opalování pro mastnou pleť Inno-Derma Sun Defense Oily Skin SPF 50+ s vysokým ochranným faktorem se lehce a snadno vstřebává. Kromě ochrany buněk pokožky před poškozením slunečními paprsky také neutralizuje volné radikály, které vznikají po vystavení pokožky slunci. Zmírňuje a snižuje svědění a vyrážku způsobenou sluncem, chrání kůži před fotoalergickou reakcí a předčasným stárnutím. Vlastnosti a účinky: Opalovací krém s vysokým ochranným faktorem SPF 50+ Ochrana proti UVA/UVB záření vhodný... Celý popis

Koupit za 850 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Krém na opalování pro mastnou pleť Inno-Derma Sun Defense Oily Skin SPF 50+ s vysokým ochranným faktorem se lehce a snadno vstřebává. Kromě ochrany buněk pokožky před poškozením slunečními paprsky také neutralizuje volné radikály, které vznikají po vystavení pokožky slunci. Zmírňuje a snižuje svědění a vyrážku způsobenou sluncem, chrání kůži před fotoalergickou reakcí a předčasným stárnutím.
Vlastnosti a účinky:

Opalovací krém s vysokým ochranným faktorem SPF 50+
Ochrana proti UVA/UVB záření vhodný pro mastnou pleť
Ochrana buněk pokožky
Ochrana proti fotoalergické reakci a předčasnému stárnutí
Hydratační krém pro pleť náchylnou k maštění
Snižuje riziko fotosenzibilizace léky
Ochrana pokožky citlivé na slunce (alergie, fotodermatózy)
Neobsahuje parabeny

INNO-DERMA Sunblock UVP 50+ pro mastnou pleť obsahuje fyzikální a chemické filtry, které chrání pokožku před slunečními paprsky (UVA/UVB).
Agresivní faktory životního prostředí vyvolávají reakce (tvorbu volných radikálů) zodpovědné za poškození buněk a stárnutí. Tyto reakce jsou vyvolány endogenním působením a v poslední době jsou specifické volné radikály (RCS) úzce spojovány s poškozením pokožky. Specifické volné radikály se objevují jako výsledek buněčného metabolismu (peroxidace lipidů) po vystavení pokožky slunečnímu záření.
Aktivní látky:

Chemické filtry - Escalol, Eusolex 232, Antileukin-6
Fyzikální filtr - Solperform 100
Vitamín E - antioxidant
Bisabol - esenciální olej, protizánětlivý a antibakteriální účinky
Biopeptid Aldenine

Jak používat:

Naneste na suchou pokožku nejméně 30 minut před pobytem na slunci.
K zajištění maximální ochrany pravidelně opakujte aplikaci.
Zobrazit více

Parametry

Druh krémy
Typ pleti pro mastnou pleť
Výrobce INNOAESTHETICS