inSPORTline Cleveland

80 %
(1 hodnocení)

Elegantní nastavitelný koš na basket s odolnou konstrukcí a pevnou ocelovou základnou! Obruč je opatřena pojistnými pružinkami. Elegantní ocelový koš pro všechny basketbalové nadšence! Basketbalový koš inSPORTline Cleveland Steel bez problému odolá dešti a slunečním paprskům, takže si najde své místečko klidně i na hřišti nebo na zahradě. Ocelová konstrukce je zakotvena pevnou základnou ze stejného materiálu, kterou lze zatížit 100 kg písku nebo jiného materiálu, například cihlami nebo kamením. Výška... Celý popis

Koupit za 10 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Elegantní nastavitelný koš na basket s odolnou konstrukcí a pevnou ocelovou základnou! Obruč je opatřena pojistnými pružinkami.

Elegantní ocelový koš pro všechny basketbalové nadšence! Basketbalový koš inSPORTline Cleveland Steel bez problému odolá dešti a slunečním paprskům, takže si najde své místečko klidně i na hřišti nebo na zahradě. Ocelová konstrukce je zakotvena pevnou základnou ze stejného materiálu, kterou lze zatížit 100 kg písku nebo jiného materiálu, například cihlami nebo kamením. Výška koše je nastavitelná mezi 240 a 305 cm a přizpůsobí se tak potřebám mladších basketbalistů.

Ocelová obruč je opatřena pružinkami, aby se pod vlivem silných střel nepodlomila. Zaštiťuje ji polykarbonátová deska o velikosti 127 x 80 cm, která je vyztužena pevným rámem a odolá tak i dlouhodobé zátěži. Pro lepší manipulaci je stojan dále vybaven čtyřmi kolečky, které jakýkoliv přesun značně zjednoduší. Pokud si tedy budete chtít jen chvilku zatrénovat nebo třeba pozvete kamarády na přátelský zápas, basketbalový koš inSPORTline Cleveland Steel bude vždy připraven k akci!

Technický popis:

- pevná ocelová konstrukce

- snadno nastavitelná výška

- odolná nylonová síť vhodná do každého počasí

- obruč jištěna pružinkami

- transportní kolečka pro snadné přemístění

- materiál konstrukce: ocel (průměr profilu 86 mm)

- materiál desky: polykarbonát, polyetylen

- nastavitelná výška: 240 - 305 cm

- rozměr desky: 122 x 81 cm

- průměr obruče: 45 cm

- hmotnost: 40 kg

- rozměr podstavy: 105 x 66 x 18 cm

- výplň podstavy: 100 kg písku, cihel nebo podobného zatížení (základna není určena pro naplnění vodou)

- certifikace: EN 1270

- vhodný do škol i sportovních klubů, pro vnitřní i venkovní použití
Zobrazit více

Parametry

Výrobce InSPORTline
Výška 305 cm
Hmotnost 38 kg
Typ basketbalové koše stojanové
Nastavitelná výška ano