inSPORTline Dunkster

55 %
(1 hodnocení)

S basketbalovým košem inSPORTline Dunkster se konečně můžete pustit do pořádného smečování! Pevná ocelová obruč je odpružená a bez problému se tak přizpůsobí i prudkým střelám na koš. Intenzivní herní styl podporuje také mohutná konstrukce s rozložitou základnou, která pojme až 150 litrů vody (popřípadě 180 kg písku) a během hry zůstane prakticky přikovaná na místě. Výška koše je nastavitelná mezi 230 a 305 cm a tím pádem ideální nejen pro dospělé hráče, ale i pro děti. Široká polykarbonátová... Celý popis

Koupit za 14 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

S basketbalovým košem inSPORTline Dunkster se konečně můžete pustit do pořádného smečování! Pevná ocelová obruč je odpružená a bez problému se tak přizpůsobí i prudkým střelám na koš. Intenzivní herní styl podporuje také mohutná konstrukce s rozložitou základnou, která pojme až 150 litrů vody (popřípadě 180 kg písku) a během hry zůstane prakticky přikovaná na místě. Výška koše je nastavitelná mezi 230 a 305 cm a tím pádem ideální nejen pro dospělé hráče, ale i pro děti.

Široká polykarbonátová deska o rozměrech 140 x 82 cm je stavěná tak, aby odolala dlouhodobé zátěži a neroztříštila se. Navíc je průhledná, takže nijak nezkresluje prostor v okolí koše. Stojan odolá náporům počasí, nemusíte se tedy bát postavit ho dlouhodobě na hřiště nebo na zahradu. A aby se vám s ním lépe manipulovalo, je vybaven silnými kolečky, které jakýkoliv přesun značně zjednoduší. Pokud tedy hledáte sportovní vyžití pro celou rodinu nebo skupinu přátel, inSPORTline Dunkster se hlásí do party!

Technický popis:

- pevná ocelová konstrukce s rozložitou základnou
- snadno nastavitelná výška
- odpružená obruč vhodná pro smečování
- odolná nylonová síť vhodná do každého počasí
- transportní kolečka pro snadné přemístění
- materiál konstrukce: ocel (profil 100 x 100 mm), plastová základna
- materiál desky: polykarbonát, polyetylenový rám
- nastavitelná výška: 230 - 305 cm
- rozměr desky: 140 x 82 cm
- průměr obruče: 45 cm
- hmotnost: 70 kg
- nosnost obruče: 80 kg
- rozměr podstavy: 138 x 82 x 20 cm
- objem podstavy: 150 l, pojme 180 kg písku
- certifikace: EN 1270
- vhodný do škol i sportovních klubů, pro vnitřní i venkovní použití
Zobrazit více

Parametry

Výrobce InSPORTline
Výška 305 cm
Hmotnost 70 kg
Nastavitelná výška ano