inSPORTline inCondi R600i

88 %
(6 hodnocení)

Recumbent inSPORTline inCondi R600i je recumbent určený pro domácí, klubové, polokomerční a rekonvalescenční účely. Robustní konstrukce se stabilní oporou zad je vhodná především pro uživatele, kteří mají sníženou pohyblivost, nebo pro seniory, kteří se chtějí tréninkem udržet ve stálé kondici. Mezi hlavní přednosti recumbentu inSPORTline inCondi R600 patří komfortní nastavitelné sedadlo, jednoduché nastupování a 7kg zátěžové kolo, které zaručí efektivitu Vašeho tréninku. Nastavení zátěže je řízeno... Celý popis

Koupit za 22 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Recumbent inSPORTline inCondi R600i je recumbent určený pro domácí, klubové, polokomerční a rekonvalescenční účely. Robustní konstrukce se stabilní oporou zad je vhodná především pro uživatele, kteří mají sníženou pohyblivost, nebo pro seniory, kteří se chtějí tréninkem udržet ve stálé kondici. Mezi hlavní přednosti recumbentu inSPORTline inCondi R600 patří komfortní nastavitelné sedadlo, jednoduché nastupování a 7kg zátěžové kolo, které zaručí efektivitu Vašeho tréninku. Nastavení zátěže je řízeno elektronicky, ve 32 krocích. Propracovaný LCD displej computeru zobrazuje mimo jiné řadu užitečných informací, mezi které patří zobrazování času, rychlosti, vzdálenosti, pulsu, počtu spálených kalorií a mnoho dalšího. Mimo jiné je recumbent inSPORTline inCondi R600 vybaven snímači tepové frekvence v rukojetích u sedadla, díky kterým budete mít přehled o vaší tepové frekvenci, a můžete tak tomu svůj trénink přizpůsobit. Dále jsou součástí transportní kolečka, díky kterým je stroj bezpečně přesouvatelný a jeho stěhování je tak jednoduché a mnohem méně namáhavé. Systém BeltDrive, který zaručuje maximálně tichý chod během cvičení, Vám dopřeje klid a ničím nerušený trénink. Stroj v neposlední řadě zaujme i svým elegantním, svěžím designem a tvarem. Díky výborným vlastnostem a bohaté funkční výbavě se stal recumbent inSPORTline inCondi R600i velmi vyhledávaným posilovacím přístrojem pro malá fit centra, rekonvalescenční střediska i domácí posilovny.

Recumbent inSPORTline inCondi R600i disponuje možností propojení s tablety, smartphony či výrobky s iOS 5.0 a vyšší skrze technologii Bluetooth a aplikaci iConsole+. Díky ní je možné si mimo jiné virtuálně zajezdit například v Alpách, světových metropolích a dalších zajímavých místech. Průběh trasy lze sledovat díky Google Maps a Street View přímo na displeji. Aplikace samozřejmě nabízí i spouštění, nastavování a ovládání funkcí stroje přímo z Vašeho mobilního zařízení.  

Technický popis:

- stabilní konstrukce

- magnetický brzdný systém

- 7 kg zátěžové kolo 

- elektronické ovládání zátěže

- systém BeltDrive zajišťující tichý a plynulý chod

- 32 stupňů zátěže

- 3-dílné kliky se strojovými zapouzdřenými ložisky

- nastavení výšky opěrky

- snímače tepové frekvence v rukojetích

- nastavitelné ergonomické sedlo

- možnost propojení aplikace iConsole+ s recumbentem

- LCD displej

- funkce computeru: čas, rychlost, vzdálenost, kalorie, tepová frekvence, puls, otáčky, výkon (Watt)

- manuální program

- režimy Začátečník, Pokročilý cvičenec, Sportovec - celkem 12 předdefinovaných profilů tratě

- Cardio program (program pro kontrolu tepové frekvence)

- WATT program (program pro kontrolu výkonu)

- Body Fat program (změření tělesného tuku)

- Recovery program (orientační test tělesné kondice)

- možnost propojení aplikace iConsole+ s rotopedem skrze Bluetooth

- hrudní pás součástí balení (Polar)

- síťový adaptér

- možnost vyrovnání nerovnosti podlahy

- transportní kolečka pro snadnější přesun

- převodový poměr: 1:8,1 

- maximální výška cvičence: 200 cm

- nosnost: 200 kg

- rozměry: délka 173 cm x šířka 67 cm x výška 112 cm

- hmotnost: 63,5 kg

- napájení: adaptér 9V, 1.3A pro AC 100V~240V

- kategorie HA (dle normy EN957) vhodné pro domácí a klubové využití

Programy a možnosti aplikace iConsole+:

- Quick start (rychlý start) s možností průběžného nastavování zátěže

- 12 přednastavených tréningových programů s různým profilem trasy

- program pro kontrolu tepu (HRC)

- program pro kontrolu výkonu (WATT)

- GYM Center - iRoute: nastavení reálné trasy skrze Google Maps a Street View a volba oblíbených tratí, zátež kopíruje průběh převýšení trasy

- možnost sdílení výkonů na Facebook a Twitter

- historie výkonů

Požadavky aplikace iConsole+:

- tablet s Androidem: rozlišení displeje 1280*800, Android 4.0 a vyšší, Bluetooth

- mobilní telefon s Androidem: rozlišení displeje 1920*1080, 1280*800, 1280*760, 800*480, Android 2.2 a vyšší, Bluetooth

- iOS: 5.0 a novější verze, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS, iPad Air, iPad 4, iPad 3, iPad 2, iPad, iPad Mini, iPod Touch (5. gen.), iPod (4. gen.), iPod (3. gen), Bluetooth

- Wi-Fi připojení k internetu doporučeno

- doporučujeme předem vyzkoušet, zda je Vaše zařízení kompatibilní s aplikací

 

 
Vysoká stabilita a nosnost

Mezi hlavní přednost patří celková kvalita zpracování. Díky robustnímu tělu a kvalitním materiálům je zaručena vysoká stabilita a s tím spojená i vysoká nosnost až 200 kg. Stroj je tak možné využívat i v menších posilovnách či klubech.

Bohatá programová výbava

Recumbent nabízí řadu přednastavených programů s různými režimy obtížnosti. Zároveň je doplněn o speciální programy, jako je funkce FAT, která je schopna změřit obsah tuku ve Vašem těle (BMI) nebo HRC program, který přizpůsobuje zátěž optimální tepové frekvenci. Nechybí ani uživatelské programy (12), které šetří čas při nastavování jednotlivých údajů uživatele.

Propojení s tabletem

Propojení recumbentu s aplikací iConsole+ patří mezi hlavní přednost. Skrz aplikaci můžete nastavovat programy, ukládat Vaše naměřené hodnoty, sdílet na sociálních sítích či kontrolovat aktuální informace při jízdě (srdeční tep, rychlost, vzdálenost, aj.)

Trénujte kdekoli na světě

V aplikaci iConsole+ si můžete nastavit kteroukoli trasu na světě a to přímo na Google Maps. Můžete tak běhat v ulicích Paříže, po plážích v Miami nebo na horách v Krkonoších. Během tréninku můžete sledovat reálné snímky trasy, tak jako znáte ze Street View. Zátěž elipticalu navíc kopíruje průběh převýšení, díky čemuž lze dosáhnout ještě větší reálnosti. Poznávejte svět z pohodlí domova.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce inSPORTline
Nosnost 200 kg
Hmotnost 63.5 kg
Měření ujeté vzdálenosti ano
Měření kalorií ano
Snímače tepové frekvence ano
Brzdný systém magnetický
Šířka 168 cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty