inSPORTline Oakland

80 %
(1 hodnocení)

Praktický stabilní koš pro všechny malé i velké basketbalisty! Basketbalový koš inSPORTline Oakland bez problému odolá náporům počasí, takže si najde své místečko klidně i na hřišti nebo na zahradě. Ocelová konstrukce je zatížena plnitelnou plastovou základnou o objemu 115 l, do které můžete kromě vody nasypat také 135 kg písku. Výška koše je navíc nastavitelná mezi 230 a 305 cm a přizpůsobí se tak potřebám mladších basketbalistů. Ocelová obruč je opatřena pružinkami, aby se pod vlivem silných... Celý popis

Koupit za 7 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Praktický stabilní koš pro všechny malé i velké basketbalisty! Basketbalový koš inSPORTline Oakland bez problému odolá náporům počasí, takže si najde své místečko klidně i na hřišti nebo na zahradě. Ocelová konstrukce je zatížena plnitelnou plastovou základnou o objemu 115 l, do které můžete kromě vody nasypat také 135 kg písku. Výška koše je navíc nastavitelná mezi 230 a 305 cm a přizpůsobí se tak potřebám mladších basketbalistů.

Ocelová obruč je opatřena pružinkami, aby se pod vlivem silných střel nepodlomila. Zaštiťuje ji polykarbonátová deska o velikosti 120 x 80 cm, která je zespodu vyztužená ocelovým rámem a odolá tak dlouhodobé zátěži. Pro lepší manipulaci je stojan dále vybaven silnými kolečky, které jakýkoliv přesun značně zjednoduší. Pokud si tedy budete chtít jen chvilku zatrénovat nebo třeba pozvete kamarády na přátelský zápas, basketbalový koš inSPORTline Oakland bude vždy připraven k akci!

Technický popis:

- pevná ocelová konstrukce

- snadno nastavitelná výška

- odolná nylonová síť vhodná do každého počasí

- obruč jištěna pružinkami

- plastová základna

- transportní kolečka pro snadné přemístění

- materiál konstrukce: ocel (průměr profilu 76 mm)

- materiál desky: polykarbonát, polyetylen

- nastavitelná výška: 230 - 305 cm

- rozměr desky: 120 x 80 cm

- průměr obruče: 45 cm

- hmotnost: 36 kg

- rozměr podstavy: 120 x 78 x 23 cm

- objem podstavy: 115 l (pojme 135 kg písku)

- certifikace: EN 1270

- vhodný do škol i sportovních klubů, pro vnitřní i venkovní použití
Zobrazit více

Parametry

Výrobce InSPORTline
Výška 305 cm
Hmotnost 36 kg
Typ basketbalové koše stojanové
Nastavitelná výška ano