Nízká lavice k vířivce INTEX 28514 - Sada 2 ks Lavice k vířivce INTEX. Lavice je kompatibilní s vířivkami značky INTEX pro 4 osoby a lze je zkombinovat tak, aby vytvořily větší lavici a poskytly sezení nebo rovnou plochu pro ručníky, občerstvení a nápoje. Výška 42cm a hloubka 48cm dává těmto lavicím dostatečně velký profil pro pohodlí, ale ne tak moc, aby překážely. Každá lavice má nosnost do 160kg, takže je dostatečně odolná a pevná. Pro pohodlné skladování se tyto lavice skládají naplocho. Snadné... Celý popis

Koupit za 1 204 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Nízká lavice k vířivce INTEX 28514 - Sada 2 ks
Lavice k vířivce INTEX. Lavice je kompatibilní s vířivkami značky INTEX pro 4 osoby a lze je zkombinovat tak, aby vytvořily větší lavici a poskytly sezení nebo rovnou plochu pro ručníky, občerstvení a nápoje.
Výška 42cm a hloubka 48cm dává těmto lavicím dostatečně velký profil pro pohodlí, ale ne tak moc, aby překážely. Každá lavice má nosnost do 160kg, takže je dostatečně odolná a pevná. Pro pohodlné skladování se tyto lavice skládají naplocho. Snadné skladování s rychlým a snadným sestavením činí z těchto lavic užitečný doplněk, který posune vaši vířivku na další úroveň. Lavice je vyrobena z UV odolného plastu.

Možnost zkombinovat s několika dalšími sadami lavic a vytvořit si tak pohodlné sezení.

Technický popis:
- výrobce: INTEX
- V sadě: 2ks nízkých laviček, které lze spojit do jedné lavice o délce 124cm
- kompatibilní s vířivkami INTEX pro 4 osoby
- Materiál: PP s UV odolností
- Nosnost: 160 kg
- Snadné složení/rozložení/uskladnění
- Nízké lavičky - výška: 42 cm
- Celková spojená délka: 124 cm
- Hmotnost balení: 8,4 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Intex
Hmotnost 8.4 kg