Adaptér pro spojení bazénu s bazénovou hadicí se závitem. Hadice může mít průměr 38 mm nebo 32 mm, ale musí mít vždy závit o velikosti 2“.  Druhý konec adaptéru (strana bez závitu), lze připevnit např. na vývod z bazénu (nebo popř. jinou hadici). Připevňovaná hadice by měla mít průměr cca 5/4 palce (32mm). Po připevnění adaptéru k bazénu lze připojit hadici se závitem od filtrace či čehokoliv jiného.  Cena je za 1 ks adaptéru. Poznámka: Pro napojení adaptéru na bazén je dobré mít průstupy bazénovou... Celý popis

Koupit za 40 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Adaptér pro spojení bazénu s bazénovou hadicí se závitem. Hadice může mít průměr 38 mm nebo 32 mm, ale musí mít vždy závit o velikosti 2“. 

Druhý konec adaptéru (strana bez závitu), lze připevnit např. na vývod z bazénu (nebo popř. jinou hadici). Připevňovaná hadice by měla mít průměr cca 5/4 palce (32mm).

Po připevnění adaptéru k bazénu lze připojit hadici se závitem od filtrace či čehokoliv jiného. 

Cena je za 1 ks adaptéru.

Poznámka:

Pro napojení adaptéru na bazén je dobré mít průstupy bazénovou stěnou vyztužené filtračními košíčky, aby hadice příliš nevisela dolů.

Od roku 2019 jsou všechny bazénové závity Bestway a Intex stejné. Na našich stránkách najdete již všechny závity unifikované.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Intex
Typ hadice
Hmotnost 0.111 kg