Nafukovací lehátko- dokonale tvarovaný, skvělý pro opravdový odpočinek! Nafukovací matrace: Skvěle poslouží u bazénu nebo na pláži. Můžete ho používat na tvrdém povrchu nebo si ho vzít s sebou do vody. Dokonale tvarovaný: Díky dokonalému tvaru bude odpočinek ještě pohodlnější. V pololežící pozici si přečtete knihu a zdřímněte si nebo si v pohodlné poloze popovídáte s těmi, kteří s vámi vyrazili na dovolenou. Místo na nápoje: V konstrukci matrace bylo vestavěno místo na láhev nebo sklenici. V horkých... Celý popis

Koupit za 579 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nafukovací lehátko- dokonale tvarovaný, skvělý pro opravdový odpočinek!

Nafukovací matrace: Skvěle poslouží u bazénu nebo na pláži. Můžete ho používat na tvrdém povrchu nebo si ho vzít s sebou do vody.
Dokonale tvarovaný: Díky dokonalému tvaru bude odpočinek ještě pohodlnější. V pololežící pozici si přečtete knihu a zdřímněte si nebo si v pohodlné poloze popovídáte s těmi, kteří s vámi vyrazili na dovolenou.
Místo na nápoje: V konstrukci matrace bylo vestavěno místo na láhev nebo sklenici. V horkých dnech budete mít osvěžující nápoj vždy po ruce.
Barva a materiál: Nafukovací lehátko je k dispozici ve dvou barvách - klasické černé nebo modré. Výrobek je vyroben z odolného plastu, který odolá škrábancům a oděrkám. V případě poškození je k sadě přiložená opravná náplast, díky které snadno odstraníte vadu.
Rozměry výrobku: Lehátko má délku 191 cm, šířku 90 cm a výšku 99 cm.

Pokud chcete pořádně odpočinout, vezměte si s sebou na cestu nafukovací ležák od značky INTEX. Jedná se o moderní, stylové lehátko, díky kterému se uvolníte.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Intex
Délka 191 cm