BAZÉN INTEX PRISM FRAME 366 x 99 cm 26716 Bazén Intex Prism Frame nadzemní bazén, v kterém si skutečně zaplavete? Bazén Intex Prism Frame je ideální volbou. Mezi jeho nesporné výhody patří jednoduchá montáž, stabilní konstrukce - nově vyvinutý unikátní kovový rám a příjemný design. Relaxujte v našich bazénech Intex Prism Frame.V bazénu jsou připraveny vstupy pro připojení pískové ale i kartušové filtrace dle vašeho výběru. MATERIAL A KVALITA: Je vyroben z trojvrstvého PVC SUPER-TOUGH® a má pevné... Celý popis

Koupit za 3 144 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

BAZÉN INTEX PRISM FRAME 366 x 99 cm 26716 Bazén Intex Prism Frame nadzemní bazén, v kterém si skutečně zaplavete? Bazén Intex Prism Frame je ideální volbou. Mezi jeho nesporné výhody patří jednoduchá montáž, stabilní konstrukce - nově vyvinutý unikátní kovový rám a příjemný design. Relaxujte v našich bazénech Intex Prism Frame.V bazénu jsou připraveny vstupy pro připojení pískové ale i kartušové filtrace dle vašeho výběru.
MATERIAL A KVALITA: Je vyroben z trojvrstvého PVC SUPER-TOUGH® a má pevné vinylové dno. Tento velmi pevný materiál se skládá z polyesterové podkladové tkaniny se silným, oboustranně laminovanými PVC. SUPER-TOUGH® je odolný proti slané vodě a obzvláště odolný proti oděru, nárazu a slunečnímu záření. Stačí jen postavit konstrukci a napustit vodou. Vypouštění zajišťuje vypouštěcí ventil.
PROPOJENÍ BAZÉNU A FILTRACE: K bazénu je dodávána kartušová filtrace Intex s výkonem 2 m3 / hod., Včetně hadic 2 ks (průměr 32 mm, délka 1,5 m), spojovacího materiálu a průchodek stěnou bazénu. Pro napojení filtrace jsou připraveny průchody stěnou bazénu o průměru 32 mm (5/4 "). K tomuto bazénu je možné připojit i pískovou filtraci. My doporučujeme pískovou filtraci Intex 4m3 / h ..
TECHNOLOGIE HYDRO AERATION: Bazén Intex Prism Frame je vybaven technologií "Hydro Aeration Technology" - speciální nástavec vytváří bubliny, které provzdušňují vodu. Toto je inovace v oblasti čištění vody v bazénu. Smícháním vzduchu s vodou způsobuje provzdušňování oxidaci železa a manganu, čímž se odstraňují nečistoty ve vodě. Výsledkem je šumivá voda v bazénu, která výborně vypadá!
KONSTRUKCE: Konstrukce této bazénové série odolává rzi a korozi, sériově se dodává s práškovou povrchovou úpravou. Všechny hrany jsou zaoblené, aby se předešlo nebezpečí případného poranění u dětí. Nový model konstrukce - kompozitní T- DÍL (bez kolíkového spojování). Zjednodušená montáž už žádné vkládání zajišťovacích kolíků (nehrozí už žádné zlomení nebo ztráta kolíků), rám konstrukce se jednoduše zasune do T-DÍLU a vytvoří pevný a voděodolný spoj. Zabraňuje vnitřní korozi konstrukce materiálu.
PARAMETRY BAZÉNU:

Průměr: 3,66 m
Výška: 0,99 m
Hladina vody o 10 cm nižší než výška bazénu
3 vrstvy materiálu SUPER-TOUGH®
Objem: 8952 l (při 90% napuštění)
Tloušťka podlahy 0,32 mm
Tloušťka stěny 0,55 mm

OBSAH BALENÍ:

bazén
Kartušová filtrace 2006 l / h
Filtrační vložka typu A
přechody stěnou
Propojovací hadice O 32 mm 2 ks s délkou 1,5 m
bezpečnostní schůdky
Návod k použití
Zobrazit více

Parametry

Rozměry ⌀ 366 cm
Hloubka 99 cm
Tvar bazénu kruhové
Umístění nadzemní
Objem vody 8592 l
Výrobce Intex
Materiál ocel / PVC
Nafukovací ne
Filtrace kartušová
Se schůdky ano
S krycí plachtou ne
S podkladovou plachtou ne
Konstrukce rámové
Dekor šedé
Celoroční ne
S filtrací ano
Zobrazit více parametrů