Invisibobble Slim True Black 3 ks Revoluční gumičky do vlasů

0 %
(0 hodnocení)

Proč právě Invisibobble Slim True Black? Zažeňte nudu všedních dnů kreativním a stylovým účesem. Nová verze revolučních gumiček do vlasů Invisibobble Slim True Black jsou tenčí, drobnější a jemnější než klasické gumičky Invisibobble Original a dokonale podtrhnou váš vzhled pro jakoukoliv příležitost. Patentovaný spirálový design zaručuje vysoký komfort při nošení, nezanechává na vlasech žádné stopy a otlaky, netahá vlasy, zabraňuje bolestem hlavy i při celodenním nošení a snadno se vyjme ze suchých... Celý popis

Popis

Proč právě Invisibobble Slim True Black?
Zažeňte nudu všedních dnů kreativním a stylovým účesem. Nová verze revolučních gumiček do vlasů Invisibobble Slim True Black jsou tenčí, drobnější a jemnější než klasické gumičky Invisibobble Original a dokonale podtrhnou váš vzhled pro jakoukoliv příležitost. Patentovaný spirálový design zaručuje vysoký komfort při nošení, nezanechává na vlasech žádné stopy a otlaky, netahá vlasy, zabraňuje bolestem hlavy i při celodenním nošení a snadno se vyjme ze suchých i mokrých vlasů bez jejich zacuchání či lámání. Stylové spirálové gumičky Invisibobble Slim jsou vyrobeny z antibakteriálního plastového materiálu a díky hladkému povrchu jsou k vlasům velmi šetrné.Revoluční gumičky do vlasů Invisibobble Slim True Black v elegantním černém designu, umožňují komfortní nošení po celý den, tvorbu kreativních účesů s pevnou fixací a zároveň je můžete nosit jako módní náramek kolem zápěstí.
Jedinečné vlastnosti:
Revoluční spirálové gumičky do vlasů v novém provedení,
jsou tenčí, drobnější a jemnější než klasické gumičky Original,
spirálový design zaručuje vysoký komfort při nošení,
nezanechávají na vlasech žádné stopy a otlaky,
snadno se vyjmou bez zacuchání či lámání vlasů,
pevná fixace účesu po celý den bez bolesti hlavy,
vhodné pro suché i mokré vlasy,
nadčasový a elegantní design,
balení obsahuje 3 kusy gumiček.
Jak použít Invisibobble Slim True Black?
Gumičku Invisibobble Slim True Black používejte jako klasické gumičky do vlasů pro vytvoření culíků, drdolů a jiných účesů.
Gumičku můžete libovolně kombinovat s jinými doplňky do vlasů Invisibobble, buďte kreativní a vykouzlete krásný účes rychle a snadno.
Při znečištění omyjte vodou a nechte oschnout.
Invisibobble Slim True Black. Revoluční gumičky do vlasů. Použití: Vytvořte libovolný účes na vlasech a pomocí gumičky vlasy sepnětě. Upozornění: Nevystavujte do kontaktu s otevřeným ohněm.Vyrobeno viz. etiketa/ Kat. č.IB78
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Invisibobble