Velké dálkově ovládané terénní vozidlo v měřítku 1:10 s pohonem 4x4, které dokáže překonat každou překážku, jež se mu postaví do cesty.Každá náprava je poháněna samostatným motorem. V kombinaci s odpružením a koly o velkém průměru je výsledkem vůz, který si snadno poradí s jakýmkoli povrchem. Je vybaven velkými pryžovými pneumatikami pro vysokou přilnavost k povrchu. Vůz se velmi snadno ovládá. Pohodlné dálkové ovládání ve tvaru pistole zajistí pohodlné ovládání vozidla a ještě zajímavější zábavu.... Celý popis

Koupit za 1 403 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Velké dálkově ovládané terénní vozidlo v měřítku 1:10 s pohonem 4x4, které dokáže překonat každou překážku, jež se mu postaví do cesty.Každá náprava je poháněna samostatným motorem. V kombinaci s odpružením a koly o velkém průměru je výsledkem vůz, který si snadno poradí s jakýmkoli povrchem. Je vybaven velkými pryžovými pneumatikami pro vysokou přilnavost k povrchu.

Vůz se velmi snadno ovládá. Pohodlné dálkové ovládání ve tvaru pistole zajistí pohodlné ovládání vozidla a ještě zajímavější zábavu. Díky jednoduchému ovládání je model ideální pro lidi, kteří s modely na dálkové ovládání teprve začínají. Vzdálenost ovládání vozidla je až 50 m. Kromě toho vůz dosahuje rychlosti až 15 km/h. Robustní konstrukce je odolná vůči různým druhům poškození.

Auto jistě poskytne spoustu zábavy a radosti dětem i dospělým. Autíčko WL Toys 104310 je RTR model, který je připraven k jízdě ihned po vybalení z krabice. Pro vysílač potřebujete pouze 4 baterie AA.

Obsah sady:

Auto
Vysílač: 2,4 GHz
Nabíječka USB
Šroubovák

Technické údaje:
- Vzdálenost ovládání vozidla: 50m
- Doba nabíjení: 3 hodiny
- Doba jízdy: Přibližně 10 minut
- Funkce: Pohyb vpřed/vzad, zatáčení vlevo/vpravo
- Pohon 4 kol
- Měřítko: 1:10
- Proporcionální ovládání (plyn a zatáčení)
- Ovladač: 4 x 1,5V baterie AA (nejsou součástí dodávky)
- Napájení z auta: Baterie 7,4 V / 1200 mAh
- Plast: ABS plast a kov

Rozměry: 47 x 22 x 26 cm
Hmotnost: 3,5 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce IQ models
Druh auta
Délka 490 mm
Motor s elektromotorem
Hmotnost 1240 g
Frekvence 2400 Mhz
Měřítko 1 : 10
Věk od 3 let
Určení pro kluky
Typ balení RTR
Značka Ikonka
Voděodolné ano
Se zvukovými efekty ne
S proporcionálním ovládáním ano
Barva modré
Maximální rychlost 15 km/h
Zobrazit více parametrů