Náhradní žhavící hlavy z platformy Eleaf EC nabídnou výborné podání chuti, optimální odpařovací plochu a efektivní náběh žhavení. Nabídnou také příjemnou produkci husté a chutné páry. V jádru hlav se nachází dvě vertikálně umístěné kanthalové spirálky pro maximalizaci odpařovací plochy a pro zisk velkého množství páry. Hlavy jsou vhodné pro vzdušné přímé potahování do plic.   Typy a odpory hlav: - 0.3Ω (dvě vertikální kanthalové spirálky) - 0.5Ω (dvě vertikální kanthalové spirálky)   Doporučené... Celý popis

Koupit za 57 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Náhradní žhavící hlavy z platformy Eleaf EC nabídnou výborné podání chuti, optimální odpařovací plochu a efektivní náběh žhavení. Nabídnou také příjemnou produkci husté a chutné páry. V jádru hlav se nachází dvě vertikálně umístěné kanthalové spirálky pro maximalizaci odpařovací plochy a pro zisk velkého množství páry. Hlavy jsou vhodné pro vzdušné přímé potahování do plic.

 

Typy a odpory hlav:
- 0.3Ω (dvě vertikální kanthalové spirálky)
- 0.5Ω (dvě vertikální kanthalové spirálky)

 

Doporučené výkony pro užívání:
- 0.3Ω (30 - 80W)
- 0.5Ω (30 - 100W)

 

Kompatibilní zařízení:
- Eleaf iJust 2
- Eleaf iJust 2 Mini
- Eleaf iJust S
- Eleaf Melo
- Eleaf Melo 2
- Eleaf Melo 3
- Eleaf Melo 3 Mini
- Eleaf iJust One

 

Vhodné pro:
- DL vaping (přímé potahování)

Obsah balení:
1x žhavící hlava Eleaf EC (dle výběru)

 

Upozornění: Před prvním použitím důrazně doporučujeme nakapat několik kapek e-liquidu do středu žhavící hlavy, aby se vata uvnitř dostatečně nasákla. Po instalaci hlavy do atomizéru/cartridge a doplnění tanku e-liquidem ponechte e-cigaretu/grip ještě cca 10 minut odstát, aby nedošlo k připálení hlavy při prvním žhavení.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce iSmoka-Eleaf
Odpor 0.5 ohm
Materiál spirály kanthal